מכירת הכרטיסים לשמינית גמר הגביע בסמי עופר נפתחה לקהל הרחב

5 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר שלנו יוצאת למשחק על כל הקופה מול מכבי חיפה, עם הקהל הנאמן שלנו. כמעט 3000 כרטיסים הוקצו לאוהדים שלנו, אז כדאי להזדרז
כותב: מערכת האתר

ביום רביעי הבא, ה-12/1, בשעה 20:00, תעלה בית"ר שלנו למשחק גביע מסקרן וחשוב מול מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר, ולמרות שמדובר בהגרלה קשה, אין דבר שאנחנו לא מסוגלים לעשות על מנת לסיים את הערב עם חיוך גדול.

אחרי שהראיתם את אחת התצוגות המרשימות ביותר של קהל חוץ בסמי עופר בליגה, הגיע הזמן להוציא שוב את הגרון ולהגיע לעודד את הקבוצה שלנו בשמינית גמר גביע המדינה בכדורגל. אוהדי הקבוצה יישבו ביציע K (הקבוע שלנו באצטדיון) כאשר כרטיס למשחק יעלה 60 ש"ח (אחרי עמלת משרד הכרטיסים).

לאחר שהמכירה המוקדמת לחברי בית"ריסט ולמנויי המועדון הסתיימה, כעת כל אוהדי הקבוצה יכולים לרכוש כרטיס למשחק המסקרן בצפון. אז יאללה, בכל הכוח, נוסעים לחיפה עם אמונה שלמה!

לרכישת כרטיסים

תו ירוק וכניסה לאצטדיון:

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*עטיית מסיכה נדרשית בכל שלבי המשחק, בין היתר ביציעים ובחללים הסגורים באצטדיון.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.