מסתערות על הגביע: כל העדכונים לקראת המשחק של קבוצת הנשים

23 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מה היה באימון המסכם, מי היריבה וגם על ההתרגשות לעלות שוב על הדשא למשחק רשמי. נשות בית"ר ירושלים מתכוננות למשחק נגד הפועל מג'ד אל כרום ואנחנו מחזיקים להן אצבעות
כותב: אסף נחום

קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים קיימה אתמול את האימון המסכם שלה לקראת סיבוב א' במשחקי גביע המדינה שיתחיל מחר (שלישי) בשעה 20:00 בבית וגן. הקבוצה הוגרלה לשחק נגד הפועל מג׳ד אל-כרום, אשר משחקת בליגה הארצית לנשים (ממנה עלו הבית״ריות שלנו בעונה שעברה). בנות מג׳ד אל-כרום נחשבת לקבוצה צעירה בליגת הנשים, אך משחקות ביחד כבר שנים רבות ואין ספק שצפוי להיות משחק מעניין ומאתגר.

שחקנית הקבוצה שלנו, איי-ג׳יי, סיפרה לאחר האימון: "אנחנו כל כך מתרגשות לחזור למגרש ולמשחק הראשון בבית וגן. יש לנו שחקניות חדשות ומצוינות שמחזקות אותנו, ואנחנו מצפות למשחק מוצלח בסיבוב הזה של הגביע". בעונה שעברה הגיעו הבנות בגביע המדינה לשלב שמינית גמר והודחו ע"י אחת הקבוצות החזקות בארץ, אס"א תל אביב.


בחלקו הראשון של האימון המסכם, שם המאמן סימן טוב כהן דגש על משחק ההגנה. הוא חילק את הבנות לקבוצה התקפית וקבוצה הגנתית, כאשר כל פעם יוצאות מתקיפות אחרות, ושחקניות ההגנה נשארות קבועות. בהמשך האימון שחקניות ההגנה עבדו על התמודדות עם התקפות מהצד והרמות לרחבה, בזמן ששחקניות ההתקפה מתרגלות את ההתקפות ואת ההרמה לרחבה עצמן. בסוף האימון המאמן השאיר זמן לתרגול פנדלים, למקרה שהשחקניות יצטרכו להגיע להכרעה במשחק.

עכשיו נותר רק להכין את עצמנו טוב למשחק, ולעלות בטירוף על הדשא. יאללה בית"ריות!