חגיגה בצהוב שחור: בית״ר ירושלים אירחה את עמותת ערכים בספורט

12 מאי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון, שמשמש כנותן החסות לעמותה ביחד עם השותפים מ"בנק יהב", אירח 90 ילדים לטורניר השנתי שמתקיים בבית וגן. גם שחקני הקבוצה והמאמן הגיעו להתארח. ניצן: "דווקא כשאתה למטה, ודווקא שמנסים להכשיל אותך, יש דרכים לעלות"
כותב: מערכת האתר

בעוד כשלושה ימים תסתיים עונת הכדורגל, ורגע לפני שהשחקנים יוצאים לחופש, התכנסה עמותת "ערכים בספורט", בשיתוף בית״ר ירושלים ליום שכולו כדורגל. האירוע הזה הוא שריקת הסיום לשנה פורה ומלאה בעשייה משותפת של העמותה, שהעניקו לא מעט רגעי אושר והכשרה לילדים הנמצאים בתוכנית. הפרויקט מלווה לאורך כל דרכו עם שותפינו לדרך, "בנק יהב", שעובד בצורה צמודה עם המועדון בפרויקטים קהילתיים.

זו השנה השנייה בה בית״ר מעניקה חסות לעמותה, תורמת בגדים, מספקת מגרשי אימונים ומארחת טורנירים. אל בית וגן הגיעו היום (חמישי) שש קבוצות נוער מערים שונות ולאורך היום קיימו ביניהן הקבוצות מספר רב של משחקים, שבסופם חולקו גביעים למנצחות.

אבל עם כל הכבוד לטורניר, אחד מרגעי השיא היה לאחר ששחקני הקבוצה הבוגרת של בית"ר סיימו את האימון שלהם לקראת המשחק מול קרית שמונה בשבת (18:45, אצטדיון טדי, ), והגיעו לתת לילדים רגעים של אושר. שחקני הסגל, בראשות המאמן יוסי אבוקסיס, שיחקו איתם וכמובן לא עזבו לפני שכולם קיבלו תמונות וחתימות.

איתמר ניצן, אחד מ"המבוקשים" ביותר לחתימות ותמונות אמר לשחקנים: "אנחנו שמחים מאוד לראות אתכם כאן, חשוב לנו שתבינו שמעבר ללהיות כדורגלן, הספורט יכול לתת לכם הרבה דברים טובים בחיים. הערכים של הספורט משפיעים עליכם כבני אדם גם עכשיו, גם בצבא, וגם בחיים הבוגרים. אחד הדברים שהספורט לימד אותי זה התמודדות עם קשיים בצורה הכי מיוחדת שיש.

"דווקא כשאתה למטה, ודווקא שמנסים להכשיל אותך, יש דרכים לעלות, והכי חשוב זאת האמונה העצמית וההתמדה. מה שלא תעבדו קשה עבורו, כנראה לא שווה את זה. כל יום מחדש אני בוחר לקום ולעבוד קשה, זה דבר אחד להגשים חלום ודבר אחר להישאר בו כמה שניתן. אני בטוח שאתם תצליחו ומאחל לכם בהצלחה".

בתאל גרבי מנכל״ית העמותה אמרה כי: ״באמצעות הספורט אנו מובילים תכניות התערבות עם מאמנים ומדריכים אשר עוברים את ההכשרות שלנו ולא מעבירים רק את הכדורגל, אלא מחברים את הנקודות לחוסן, למיומנויות ולערכים. אני והעמותה רוצים להודות לבית״ר ירושלים שמאפשרת לדור של המחר לחלום ולגדול״.

מחכים לכם גם בעונה הבאה.