"עשינו הכל להציל חיים": הטקס שקיימה בית"ר לפני המשחק מול בני סכנין

17 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון אירח נציגים של צה"ל, משטרה, מד"א, לוחמי אש, איחוד הצלה וזק"א אשר הגיעו ועלו עם השחקנים לכר הדשא. לפניכם הסיפורים המרגשים שלהם שמראים עד כמה גדולים הם
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה לתת כבוד לכוחות הביטחון אשר מחרפים נפשם על מנת לאפשר לנו לקיים אורח חיים כמה שניתן יותר שפוי. אתמול (שבת), לפני תחילת המשחק, ערך המועדון טקס מיוחד אליו עלו נציגי צה"ל, משטרת ישראל, לוחמי אש, מד"א וזק"א כדי להוקיר את תודתנו הגדולה.

הטקס נערך לאחר עליית שחקני הקבוצות לכר הדשא, מיד לאחר הטקס שנערך לכבודו של השופט ניב שטייף, לו אנו מאחלים החלמה מהירה. כמו כן, המועדון עלה עם מדי החוץ השחורים כחלק מהזדהות עם החטופים ועם יתר קבוצות הבית של המחזור הנוכחי שיעלו עם תלבושות החוץ.

נציג המשטרה באירוע היה רס"מ יניב ביאפה, פראמדיק מחוז ירושלים, אשר הגיע בשבת ה-7.10 אל הדרום והציל את חייהם של עשרות אנשים. יניב עשה זאת תוך כדי סיכון חייו ואנו מוקירים לו תודה עצומה על פועלו הן באותה השבת והן לאורך כל שירותו במחוז ירושלים, אשר שוטריו עובדים לילות כימים על מנת להשאיר את גזרת ירושלים כפי שהיא.

יניב מייצג גם את כל השוטרים היקרים שנלחמים מדי יום על ביטחון ישראל ושקיפחו את חייהם במהלך החודשים האחרונים. תודה יניב!

נציג צה"ל באירוע היה לוחם מילואים אריאל יפרח, אשר משרת ביחידת מילואים של יוצאי גבעתי. מאז ה-7.10 הוא נמצא בגבול ומשרת עמוק בחזית.

אריאל הוא אוהד בית"ר אשר אנו מאושרים ושמחים לארח אצלנו וייצג את צבא ההגנה לישראל בכבוד גדול. תודה לך אריאל!

נציג מד"א באירוע היה ליאור לוי, פרמדיק מד"א מרחב ירושלים, נשוי ואב לארבעה, שטיפל בפצועים תחת אש בשבת שמחת תורה. כשהמחבלים ירו סביבו הוא חשב שלא ישרוד ושלח סרטון מצמרר לחבריו.

"שמנו שכפצ"ים והבנו לאן כאוס אנחנו הולכים ואיזה בלאגן. הגענו לצומת סמוכה לאשקלון, פרק לנו שלושה פצועים קשה, הצלנו את חייהם ופינינו אותם לבית החולים, יצאנו לזיקים, טילים לידינו, אתה שומע את הכדורים, ראינו גופות של אנשים, ילדים, שלא אשכח בחיים שלי. אמרתי לאישתי שתתן נשיקות לילדים שלי, שלא בטוח שאחזור, וביקשתי שיתפללו חזק". תודה ליאור!

העדות של איש מד״א, ליאור לוי על אירועי ה-7 באוקטובר:

 
נציג זק"א היה רם זאדה, אשר מאותה שבת שהה בדרום ללא הפסקה בעבודת קודש קשה מאין כמותה.

רם הוא נציג של הגוף שכל בית בישראל מוקיר לו תודה על העבודה הבלתי ניתנת להסבר וכמות הערכה מטורפת, בפרט כאשר ראו את כל המראות הקשים של אותה השבת. תודה רם!

נציג כיבוי אש, לוחמי האש היקרים שלנו היה יוסף חיים ממן, מפקד תחנת ירושלים, אשר תחת תפקודו נמצאים לוחמי אש אשרֱ מטפלים באירועים מצילים חיים, ושנותן את כל כולו, ביחד עם כל המערך המופלא הזה למענינו, ושתיפקדו בלי הפסקה ובלי לראות את הבית מה-7.10 ועד היום. תודה יוסף!

אנו רוצים להודות גם לאיחוד הצלה על ההקרבה הגדולה שלהם במהלך התקופה האחרונה ועל העבודה הבלתי אפשרית שביצעו הן תחת אש ובמהלך כל החודשים האחרונים.