מסיימים עם נקודה; 0:0 במשחק הראשון לעונה בין בית״ר להפועל באר שבע

מחזור ראשון ביתר נגד הפועל בש
25 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר היתה עדיפה בכל פרמטר במגרש, אבל בסופו של דבר יצאנו רק עם נקודה. עכשיו הפנים לרעננה ביום ראשון
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים סיימה הערב (ראשון) את משחקה הראשון בליגה מול הפועל ב"ש בתיקו 0:0. אין ספק, שעל פי המהלכים במגרש, הצהובים שחורים היו ראויים לשלוש נקודות, אבל ככה זה בכדורגל, ולפעמים הכדור פשוט לא רוצה להיכנס. כמעט 20 אלף איש הגיעו לאצטדיון, וחלקם הגדול נהנה מהשואו שנעשה מחוץ לאצטדיון, הגיע בשאטלים אשר קיצרו את זמני ההגעה בצורה דרמטית וגם נהנו מאווירה מחשמלת בטדי, לאחר שכל היציעים נפתחו והתמלאו בצהובים שחורים בכל הגילאים.

על הדשא, חניכיו של רוני לוי פתחו את המשחק מעט בהיסוס, אבל השתלטו עליו מהר מאוד, והראו עד כמה אנחנו הולכים להתלהב מהקבוצה השנה. קחו לדוגמה את שיתופי הפעולה בחלק ההתקפי, ההקרבה בחלק ההגנתי, והקישור שלקח את המשחק על הכתפיים שלו. לאורך כל המשחק היה נדמה כי באר שבע רוצה לסיים את המשחק בתיקו, ולמרות מצב מסוכן בסיום, בית"ר היתה זאת שהיתה עדיפה. כלי התקשורת סימנו את אופיר קריאף ודן איינבינדר כמצטיינים של המשחק, ולנו נותר כעת להסתכל כבר לכיוון שבוע הבא, לקראת המשחק מול הפועל רעננה ביום ראשון, רגע לפני פגרת הנבחרת שמגיעה אלינו.

הרכב בית”ר ירושלים:
איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אופיר קריאף, אנטואן קונטה, מקס גרצ’קין, דן איינבינדר, עלי מוחמד, גדי קינדה, ליוואי גארסיה, פרדי פלומין ושלומי אזולאי.

הרכב הפועל ב”ש: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, לואי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג, עדן שמיר, מרואן קבהא, רמזי ספורי, נייג’ל האסלביינק, ג’ימי מארין וחוסה אנחל קאריו.

מהלך המשחק:
דקה 8:
הזדמנות ראשונה לבית"ר ירושלים, פרדי פלומיין שלח בעיטה מחוץ לרחבה, הכדור טס מחוץ למסגרת.

דקה 23: הזדמנות אדירה לבית"ר: שלומי אזולאי קיבל כדור מצוין מפלומיין בתוך הרחבה, אבל בעט לא טוב וסחט הצלה משוערה של ב״ש.

דקה 32: גדי קינדה פורץ את הגנת באר שבע במבצע אישי יפה אך הבעיטה שלו נבלמת ע״י שטקוס.

דקה 61: דן איינבינדר עלה לנגיחה מקרן של בית"ר, אך הכדור חמק החוצה לאחר שלא היה מי שימשיך אותו.

דקה 78:
  בעיטה אדירה של קינדה נעצרת אצל שטקוס.