אבוקסיס: "אנחנו ביחד בנצחונות ובהפסדים"; קריאף: "הכל הלך הפוך"

29 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר הפסידה להפועל חדרה במשחק הרדיוס במושבה, המאמן כבר עם הפנים קדימה: "השחקנים עשו את המקסימום". הקפטן הוסיף: "צריכים להיות חזקים, ביחד"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים רשמה אמש הפסד לאחר חמישה משחקים בהם לא חווינו אחד כזה. הצהובים שחורים שלנו נכנעו 2:0 להפועל חדרה, ולמרות שליטה מוחלטת במשחק, לא הצלחנו להפוך את התוצאה. במשחק היו 8000 צופים, שכיבדו בדקת דומיה מכובדת את נרצחי הפיגוע בירושלים. כעת הפנים לקראת משחק הגביע מול הפועל עפולה ביום רביעי (משחק חוץ, הראשון מבין שניים), ומשחק הליגה נגד קרית שמונה (שבת, קרית שמונה).

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס אמר לאחר המשחק במסיבת העיתונאים: "קודם כל, אי אפשר לדבר רק על כדורגל אחרי האירועים שעברנו בסוף השבוע. אני בשמי ובשם המועדון משתתף בצער המשפחות שיקירהם נרצחו ומתפלל להחלמת הפצועים".

לאחר מכן התייחס למשחק ואמר: "היתה שליטה שלנו במשחק. עשינו טעות גדולה בגול הראשון. נתנו לחדרה לחזור ל-16 והם עשו את זה בצורה מצוינת מבחינתם. לא שיחקנו בחוכמה, במקום לשחק על הארץ ולבעוט מבחוץ. ירדנו למחצית בפיגור והקהל עודד אותנו. פתחנו את החצי השני בחוסר סבלנות. זה מסוג הימים האלה שאתה לא משחק בחוכמה ומפסיד".

"בליגה הזאת כולם יכולים לנצח את כולם. לצערי זה קרה, לא כי היינו פחות טובים, אבל בתכלס לא היינו שם ועשינו טעות של פנדל ועוד מצב נייח. אני מאוד מאוכזב, לא יודע את כל הנתונים, אבל לא היו לנו מספיק מצבים. שיחקנו לידיים של שלושת הבלמים שלהם שרק מחכים להגבהות".

לאחר מכן התייחס אבוקסיס לטריו ההתקפי שלו, שפחות בא לידי ביטוי הערב: "אם הם ישחקו בכל משחק כמו שהם שיחקו עד כה, הם לא היו בישראל. השחקנים נלחמו. פשוט היינו פחות חכמים. היה רצון גדול של כולם, למרות משחק פחות טוב של החלק הקדמי צריך לדעת לחבק אותם".

קפטן הקבוצה, אופיר קריאף, הוסיף: " לפני הכל אני רוצה למסור ניחום למשפחות. אלה ימים לא פשוטים לעם שלנו. אני מחזק ושולח את תנחומיי לכל המשפחות ולכל הפצועים החלמה מהירה. אני מקווה שכולה יהיו בריאים ושלמים".

"ניסינו להבקיע היום ולרשום עוד ניצחון, אבל קיבלנו גול מוקדם ששיבש לנו את כל התוכניות. כל שחקני חדרה עמדו מאחורי הכדור, העיפו כדורים ובזבזו זמן, עשו כל מה שצריך בשביל לנצח. אנחנו היינו קצת פחות חכמים היום. הרגשנו שאנחנו כן שולטים אבל הכול הלך הפוך, היה חסר רגל מסיימת. יש משחקים כאלה ויש ימים כאלה".

כשנשאל על ההגנה אמר: "אנחנו מפסידים כקבוצה ומנצחים כקבוצה. אנחנו לא מתעסקים בלחלק את הקבוצה לשניים. שניצחנו הכול היה בסדר עכשיו צריך לדעת להפסיד. זה הכדורגל צריכים להיות חזקים אנחנו ביחד כקבוצה. כמו שאמרתי, הכול הלך לנו קצת הפוך היום למרות שהרגשנו טוב על הדשא. אנחנו עם הפנים לעפולה".

כנשאל על הפליאוף העליון אמר: "גם אם היינו מנצחים היום אני לא חושב שזה היה מבטיח לנו את הפליאוף העליון, יש עוד המון משחקים וזה יהיה צמוד עד הסוף".

ביום רביעי הקרוב תפגוש בית"ר את הפועל עפולה במשחק הראשון ברבע גמר גביע המדינה, ולאחר מכן תפגוש את קרית שמונה במוצאי שבת, גם כן במשחק חוץ.