היה מדהים: הכירו את האקדמיה לכדורגל של בית"ר ירושלים

15 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
למעלה מ-150 ילדים, הורים ביציעים והתרגשות גדולה שאפפה את הנוכחים. המסגרת החדשה של המועדון לטיפוח הצעירים יצאה לדרך - קבלו טעימה מההתחלה
כותב: מערכת האתר

עונת 2022/23 אמנם הסתיימה לא מזמן, אבל מבחינתנו, כל רגע מאז הוקדש להקמת הבמה החדשה לקראת האקדמיה לכדורגל של מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים. המועדון, שיחליף את מה שהיה בעבר בית הספר לכדורגל, יתנהל בצורה מקצועית, תחת פיקוח יומיומי וקשר אישי עם כל שחקן צעיר שיגיע לכאן במהלך עונת 2023/2024.

מנהלת מחלקת הנוער, מיכל בן עמי, ביחד עם מנהל האקדמיה, אלמוג חזות, פתחו את יום האימון הפתוח שהתקיים לתושבי ירושלים והסביבה, ודיברו עם הילדים על הדרך בה הדברים יתנהלו מעתה. למעלה מ-150 ילדים הגיעו לאירוע, כשההורים והמלווים הנרגשים ישבו ביציע העליון. הילדים קיבלו את המידע בדבר הציוד שיקבלו, מה תכלול האקדמיה וההנחה לנרשמים עד ה-1 באוגוסט.

לאחר החלק "הרשמי", הגיע הזמן להזיז את הגוף. הילדים חולקו לקבוצות שנבנו במיוחד על פי שנתוני הגיל. כל קבוצה התאמנה תחת עיניהם הבוחנות והמשגיחות של שני מאמנים, שדירבנו, עודדו, תיקנו וגם דאגו לראות שכולם נמצאים ולוקחים חלק. האימון עבד תחילה על בניה של שלוש תחנות שכוללות קואורדינציה, כוח, מהירות, יסודות הכדורגל, טכניקה, מסירה, בעיטה ועצירת כדור. לאחר מכן עברו הילדים שיעור ביסודות הכדורגל, כאשר ההקפדה היתה על כך שכל הילדים חוו את כל התחנות. לסיום עברו הילדים למשחקונים פנימיים. כל מאמן ריכז את הקבוצה שלו, אמר להם מילים להמשך הדרך והילדים אף זכו לפוסטר של מחזיקת הגביע.

במהלך החופש יתקיימו עוד אירועים ואימונים פתוחים, כאשר פתיחת הפעילות תהיה ב-1 ספטמבר. האקדמיה תפעל בימים שלישי ושישי, כאשר לילדים מכתות ג' ומעלה יהיה משחק פעם בשבוע כחלק מהליגה העירונית של עיריית ירושלים, האימונים בימי שלישי יתקיימו אחר הצהריים ובשעה 13:00 בימי שישי.

המנהל המקצועי החדש של האקדמיה, אלמוג חזות, שמכין את התוכנית החדשה כבר החל מאמצע העונה הקודמת, אמר לאחר היום הפתוח: "מרגש לראות את האנשים מצביעים ברגליים ומגיעים להיות חלק מהמועדון המדהים הזה. אנו מתחייבים כי נמצא מסגרת לכולם, על מנת שכל אחד יגשים את החלום וישחק כאן. קיבלנו כלים מהנהלת המועדון כדי לגרום לשחקנים להיות יותר מקצועיים, להתחיל ולהבין מה נדרש ממך בתור ספורטאי כדי להתפתח ובתור כדורגלן בפרט. כל מי שמשחק במועדון כמו בית"ר ירושלים חייב וצריך לכבד את עצמו, ואת ההשקעה של ההורים והמועדון בו. זה דורש מחויבות של שני הצדדים, הורים וילדים ומצד שני של המאמנים והמועדון, ואנו בהחלט מתכוונים להיות שם עבור השחקנים שלנו".

"כפי שהסברתי לילדים, אני מדגיש שוב – אנחנו נותנים לכל ילד וילדה להגשים חלומות, יהיו לנו גם דוגמאות והסברות על איך להתנהל בפן החברתי, הן פה והן בחיים האמיתיים, כדי שגם שמי שלא ייצא כדורגלן ייצא עם דרך ארץ. אנו נהיה בקשר גם עם בתי הספר במידת הצורך שנוכל לעזור כמה שיותר לילד להתפתח בכל הכיוונים. כל ערכי המועדון יופנמו וביחד נהפוך את החוויה של הילדים למקצועית ואיכותית".

מעוניינים להירשם: היכנסו ללינק והמשיכו את הדרך שלכם בצהוב שחור!