ברוך הבא לבירה: בן פרץ חתם במחלקת הנוער של בית"ר ירושלים

22 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם שמגיע מהפועל חדרה שם שימש כקפטן הקבוצה יצטרף לקבוצת נערים א' בהובלתו של תומר מסיקה: "מהרגעים המרגשים בחיי"; חיים בנדה: "עקבנו אחריו"
כותב: כותרת האתר

מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים שמח להודיע על הצטרפותו של הבלם בן פרץ, בן ה-16, מהפועל חדרה לשורות מחלקת הנוער. פרץ יצטרף לקבוצת נערים א', ויחזק אותה במהלך המאבקים שלה בליגת העל. המעקב אחרי בן נמשך מתחילת העונה, ומדובר בעוד שידרוג למחלקת הנוער המתחדשת שלנו. הוא חתם באמצעות סוכנו, יוסי מזרחי, אשר עוזר למועדון לאתר כישרונות צעירים

בן אמר לאחר המעבר לבית"ר: "כל המשפחה שלי והכל השכונה שלי אוהדי בית"ר שרופים. יש תמונות שלי, שהייתי בן ארבע עם צעיפים וחולצות של בית"ר. להיכנס בכל פעם לאימון בבית וגן זה משהו מרגש, ואי אפשר להסביר את זה. זה אחד מהדברים הכי טובים שקרו לי בחיים. כל אימון שלי אני מרגיש כאילו הגעתי למשחק".

"אני חושב שיש לנו קבוצה טובה, תמיד אפשר לשחק, להשתפר ולהצליח, בעיקר שאנחנו בית"ר. הדמות המשמעותית שאני שואב ממנה השראה בקבוצה הבוגרת זה אוראל דגני. אני מאחל לעצמי לעשות קריירה כמו שלו. אני מאחל לעצמי להצליח בבית"ר ירושלים גם אישית וגם קבוצתית, והכי חשוב מבחינתי שאני אגיע בסוף הדרך הזאת לבוגרים של בית"ר ואייצג את המועדון מול הקהל בטדי."

מנהל החטיבה הצעירה, חיים בנדה, התייחס להחתמה והוסיף: "אני עוקב אחרי בן מאז תחילת העונה, הוא שחקן מוכשר, מהיר וחזק שיכול לעזור לנו בחיזוק קבוצת נערים א' במאבקי התחתית וכמובן שקבוצת הנוער בשנה הבאה. בן ילד מאוד חיובי והתאקלם מהר מאוד בקבוצה, ואני מאמין שהוא יערוך את הופעת הבכורה שלו כבר בשבת הקרובה. אני מקווה שזאת 'הסנונית הראשונה' של שחקנים מוכשרים שיגיעו למחלקת הנוער של בית"ר ויתפתחו לצד שחקני הבית המוכשרים שלנו".