ממשיך איתנו: דן עזריה חתם לשנתיים בבית"ר ירושלים

25 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר, שנקשר למועדון בצורה מופלאה, יהיה חלק מהסגל המתהווה של יוסי אבוקסיס: "רוצה להמשיך ולצבור זכרונות וחוויות עם המועדון המופלא הזה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של הקשר דן עזריה לשנתיים נוספות במועדון. השחקן, שצפוי להיות חלק משמעותי מהסגל, היה חלק בלתי נפרד מהמועדון בשנה וחצי האחרונות, וימשיך איתנו קדימה. הוא חתם באמצעות סוכנו, אדם קידן, בכפוף לכך שהמועדון יפתח את העונה כשורה בהתאם להחלטת בית הדין.

עזריה, בן ה-27, נחשב לקשר מצוין, אשר פרח במועדון מאז הגיע אליו. הוא המשיך והתקדם לאחר שהגיע אלינו ברגע האחרון מהליגה הלאומית, ועזר להשאיר את הקבוצה בליגה. לאחר מכן עבר עונה עם פציעה לא פשוטה, אבל חזר בדיוק בזמן להיות חלק מהסגל שלקח את הגביע והיה חלק מסיום העונה.

 

"שמח וגאה לחתום ולהאריך חוזה במועדון כמו בית"ר ירושלים, שמהרגע הראשון שדרכתי על הדשא הרגיש לי שזה המקום הנכון עבורי וכמו בית. היה לי ברור שנגמרה העונה שזה המקום שאני רוצה להיות בו ולשחק בו בעונה הבאה. מצפה כבר בקוצר רוח ליצור זכרונות וחוויות חדשים. תודה לכל הקהל על התמיכה והפרגון לאורך כל הדרך, זה לא מובן מאליו מבחינתי ולהנהלת המועדון ולצוות המקצועי על האמון".