אבוקסיס: "צריך את הנחישות הזאת בכל משחק"; גרצ'קין: "עוד לא עשינו כלום"

23 אוקטובר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה היה מאוד מרוצה מה-0:2 על מ.ס אשדוד, ועל הרשת הנקייה. המגן הוסיף: "לא חושב שהשתחרר לחץ"
כותב: מערכת האתר

עם שני נצחונות בשני המשחקים האחרונים, ובלי לספוג שער, בית"ר "גשם" ירושלים יכולה לסמן וי באחד המגרשים הקשים בארץ, ו-0:2 חלק על אשדוד. ביתר לא ניצחה עד אתמול את אשדוד במגרשה בחמש השנים האחרונות.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, התראיין בסיום ואמר: "בחדר ההלבשה בסיום הנושא שיחה הראשון היה כמה קשה לשחק במשחק הזה, כמה שנים הקבוצה לא ניצחה פה וגם אני באופן אישי כמאמן. אגב, גם שהייתי שחקן היה קשה מאוד במגרש הזה. שברנו את זה, אשדוד קבוצה חזקה והצלחנו לצלוח את זה, צריך להמשיך מכאן באותה נחישות.

ניצחנו אבל צריך לחזור ולהגיד שכל ההתנהלות בקיץ הייתה ברמת ההזוי, היינו טלאי על טלאי ואילתרנו מתחילת העונה. כולם מדברים על תוצאות אבל עברנו פתיחת עונה שלא הייתה בכדורגל הישראלי, אני שמח שלאט לאט הצטרפו שחקנים ואנחנו מתחברים, אלה שני ניצחונות חשובים וקשים שמחזירים אותנו לליגה, היינו בדאון רציני עד לפני שני משחקים".

המאמן הוסיף: "ברגע ששועה, ניקולסקו ואספרייה עושים הגנה יותר קשה ליריב להגיע לשער שלנו ומנגד הגענו להרבה מצבים. אנחנו מדברים על זה הרבה באסיפות ורואים את זה גם במגרש. זה שעושים הגנה טובה לא אומר שזה בא על חשבון התקפה, או ששחקני ההתקפה מתעייפים. ממש לא. אני מרוצה מהם מאוד היום".

ועדיין, אם נוריד רגל מהגז נצטער על זה, צריך ליהנות ולחשוב מהר על המשחק הבא בליגה. יש גם גביע הטוטו באמצע השבוע, יש לנו סגל ארוך, אפילו יותר ממה שרציתי, אני לא אוהב סגל ארוך מדי, אבל זאת סיטואציה עם מה שעברנו בקיץ, אחד הדברים הכי קשים שלי בשישי זה לקבוע את הסגל ולהגיד לשחקנים שהם לא מתלבשים, נגיע לינואר ונצטרך לדלל את הסגל כדי ששחקנים ישחקו, לא כיף לי עם הדבר הזה. אפילו באימון טקטי אני צריך לשים 5-6 שחקנים בחוץ, אבל אני עושה הכל ביושר, אי אפשר לרצות את כולם".

מקס גרצ'קין סיפר בסיום: "זה היה ניצחון שני ברציפות, שומרים על רשת נקיה, חיכינו להתחילו ולייצר רצף כזה. היו פציעות, הרבה שחקנים נעדרו והייתה תקופה רעה אבל מקווים שאנחנו יוצאים ממנה. אני לא חושב שהשתחרר לחץ, נתנו איזושהי שמחה לאוהדים, גם בתקופות הכי קשות הם דחפו אותנו, אבל לא השתחרר לחץ כי המצב שלנו עדיין לא טוב וצריך להמשיך את מה שהתחלנו. מגיע שאפו לצוות, לשחקנים, לקהל, אבל אין זמן ליהנות אפילו, חסרים לנו עוד הרבה נקודות שצריך להחזיר. במשחקים האלה ייצבנו את ההגנה, גם בדקות פחות טובות, זה המפתח לקבוצה שתוכל להצליח לאורך זמן, אבל צריך לשמור על זה, כי רק דרך הגנה טובה ננצח משחקים".