מתחדשים: שלושה שחקנים חדשים מצטרפים לבית״ר ירושלים

30 יוני 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אבישי כהן, חגי גולדנברג ובר כהן מצטרפים לסגל של הצהובים שחורים לעונה הקרובה. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

בית״ר ירושלים שמחה להודיע על שלושה שחקנים חדשים שהצטרפו לסגל המתחדש של הקבוצה לעונת 2022/2023.

אבישי כהן, חגי גולדנברג ובר כהן שסיכמו בבירה, הגיעו הבוקר (חמישי) למתחם האימונים בבית וגן. אבישי כהן, ששיחק בעונה שעברה בבני יהודה, וגדל בשורות בית״ר, בן 27, סיכם לעונה אחת וקיבל את הספרה 2.

חגי גולדנברג, בן 31, הגיע אלינו לאחר ששיחק בעונה הקודמת בהפועל נוף הגליל. הוא מגיע אלינו עם עבר מרשים בליגת העל וסומן מלכתחילה על ידי הצוות המקצועי.

השחקן השלישי שהצטרף לסגל הוא בר כהן, בן 21, שהושאל לבית״ר ממכבי תל אביב. בר קיבל את הספרה 19.

בר, אשר שיחק בעונה שעברה בהפועל נוף הגליל, נחשב לשחקן מוכשר מאוד שצד לא מעט עיניים בליגת העל בעונה שעברה. את בר כהן מייצג סוכן השחקנים דודו דהאן.

בר כהן אמר לאחר האימון הראשון: "אני שמח מאוד להצטרף למועדון כמו בית״ר ירושלים. אני שמח על הזדמנות שקיבלתי מקווה להחזיר במגרש ושנגיע למטרות המשותפות שלנו. מחכה לפגוש את הקהל המדהים שלנו".

חגי גולדנברג: "להיות בבית״ר ירושלים זה תמיד כבוד גדול, ואני מאושר להיות כאן. עכשיו הזמן להתכונן בשיא הכוח לעונה הזאת ומאחל לנו בהצלחה העונה".

אבישי כהן: "תמיד כיף לחזור הביתה אל המדים הצהובים שחורים ולמשפחת בית״ר. אני שמח להיות פה ומקווה לתרום לקבוצה כמה שיותר".

כאמור, השלושה התאמנו עם הקבוצה הבוקר וייצאו כמובן גם למחנה האימונים באוסטריה (17.7-26.7). הקבוצה ממשיכה להתאמן במתחם הארזים בתקופה הקרובה.