עכשיו זה רשמי: נחמני, טל, ישראלי ומזרחי חתמו על החוזים בבית"ר ירושלים

18 אוגוסט 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הארבעה שמתאמנים עם הקבוצה כמעט מתחילת הקיץ יצטרפו לסגל שלנו לעונה הקרובה
כותב: מערכת האתר

אחרי הימים הארוכים והמתוחים – ומעבר הקבוצה לבעלותו של ברק אברמוב, מגיע זמן החתימה הרשמי של שחקנים שנמצאים איתנו כבר תקופה לא מעטה. סתיו נחמני, איתמר ישראלי, מירון טל וליאון מזרחי חתמו על החוזים שלהם בבית"ר ירושלים ויחזקו את הסגל של יוסי אבוקסיס.

מדובר בשורת החתמות של שחקנים, אשר מתאמנים איתנו מתחילת קדם העונה, ואף היו במחנה האימונים באוסטריה, שותפו במשחקי ההכנה של הקבוצה והתחברו בצורה נהדרת לחדר ההלבשה.

סתיו נחמני, בן ה-19, הושאל ממכבי חיפה. החלוץ הצעיר והמוכשר רשם הכנה יוצאת מן הכלל אמר: "שמח ונרגש לחתום במועדון הענק הזה. מאמין שנגיע להצלחות העונה ואתן את כל כולי להצלחה של המועדון״.

סתיו נחמני

השוער איתמר ישראלי שהושאל אף הוא ממכבי חיפה, אמר לאחר החתימה: "שמה של בית"ר ירושלים הולך לפניה. להגיע לכאן זאת חוויה אדירה, ואני אתן הכל למען הצלחת המועדון. בעזרת השם נעמוד ביעדים".

ליאון מזרחי, בנו של שחקן העבר שלנו, איתן מזרחי חזר הקיץ לבירה וחתם לעונה: "אני מאושר לחזור למקום שהוא הבית שלי ורוצה להגיד תודה על האמון בי. תהיה לי עבודה קשה ואני יודע שחובת ההוכחה עליי".

מירון טל שגדל במחלקה הבית״רית וסיים בקיץ האחרון את תקופתו בקבוצת הנוער: ״אני שמח לחתום במועדון בו גדלתי ומודה לצוות המקצועי על האמון בי. מחכה כבר לעלות למגרש ולפגוש את הקהל הכי הטוב בארץ״. מירון הוא בנו של שחקן העבר עידן טל, שגם לו היסטוריה בית"רית מפוארת.

עכשיו התור שלכם, הגיע הזמן להצטרף ולהיות חלק מהטירוף של טדי והיציע הבית"רי. זה הזמן לרכוש מנוי, כי אנחנו ביחד. כולנו.

לעשיית מנוי לחצו כאן

אחר הצהריים המועדון קיבל את האישור מפיפ"א להסרת הגבלת הרישום. כעת כל שחקני הסגל אושרו ויעמדו לרשותו של יוסי אבוקסיס בשבת הקרובה.

מירון טל