מצטרפת לחולצה: shincoin חתמה על הסכם חסות עם בית"ר ירושלים

17 יוני 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החברה שעוסקת בתחום הקריפטו, מצטרפת אל המשפחה הבית"רית, והלוגו שלה יתנוסס על גב החולצה התחתון, בנוסף לפעילויות משותפות
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים וחברת shincoin (ש-coin) שמחות להכריז על הסכם נותן חסות שנחתם היום בשעות הצהריים. ההסכם, שנחתם לשנה אחת, יעניק לחברה את הזכות להתנוססות הלוגו על גב חולצות המשחק של הקבוצה הבוגרת, קבוצות הנוער וכמו כן, קבוצת הנשים של המועדון. השותפה החדשה שלנו תהנה כמובן גם משיתוף פעולה פרסומי, אותו מעניק המועדון לספונסרים שלו, שכולל שילוט במגרש, שטיחים ועוד. סכום האימוץ עומד על כ-350 אלף דולרים!

shincoin (ש-קוין) הינה חברה אשר עוסקת בפרויקט מטבע קריפטו אנגלי, ראשון מסוגו, שבעזרתו ניתן לרכוש דברים מעולם היוקרה כגון תכשיטים, שעונים יקרים, בתים, מכוניות, ביגוד וכו'. החברה עוסקת גם ב-NFT, טכנולוגיה של ארט מיוחדת במינה, והמשקיע הגדול בחברה הוא יואן אסולין, איש נדל"ן ויזם שמאוד מקורב לדת, שהחליט לתת חסות לבית"ר.

אסולין משתמש בעסקיו באות ש', והיחיד שהוסיף לעולם הקריפטו את האות ש' בעברית בלוגו ובסמל החברה, אשר מייצגת את שמו של הקב"ה ודברים משמעותיים בחייו. יש לציין כי מר אסולין הוא איש מאמין, אשר ציין כי החסות ניתנה לבית"ר, כמייצגת של העיר ירושלים, אשר קרובה לליבו.

בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, אמר לאחר החתימה: "אנחנו שמחים מאוד שחברת shincoin החליטה להיות שותפה לדרך שלנו בעונה הקרובה. מדובר בחברה מבוססת ומוערכת מאוד בשוק ואנו שמחים שהיא חלק ממשפחת בית"ר ירושלים".

יואן אסולין, בעלי החברה, הוסיף: "בית"ר ירושלים מייצגת מבחינתי את הקשר לעם היהודי ולעיר ירושלים, החשובה ביותר בעולם. מהרגע הראשון ראינו את הפוטנציאל הגדול במועדון הענק הזה, ואין ספק שהחיבור הזה לעולם הספורט יגרום לאוהדים לראות גם אפשרויות חדשות בתחום ולהבין עוד יותר את האפשרויות שקיימות עבורם. אנחנו שמחים להצטרף כנותני חסות ומאחלים לקבוצה בהצלחה בעונה הקרובה".

שגריר החברה בארץ, אבי קורן, אשר טיפח את הקשר בין הצדדים אמר לאחר החתימה: "אני אוהד בית"ר מילדות, תמיד הייתי מחובר ומקורב למועדון. במשך כל השנים כאשר בית"ר היתה מגיעה למחנה אימון בבלגיה, השחקנים היו מתארחים אצלי ואצל משפחתי. מאוד רציתי לעשות למען בית"ר ובתור שגריר של shincoin, היה לי קל לסגור את העסקה הזאת בזכות הקשר עם משה חוגג. אני מאושר שזאת בית"ר, למרות שניסו לשדך אותי עם קבוצות אחרות בארץ".