בתום 4 שנות עשייה: מנכ״ל בית״ר ירושלים, מוני ברוש עוזב את תפקידו

16 אוגוסט 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ברוש החליט ביחד עם בעלי הקבוצה ברק אברמוב, על סיום עבודתו במועדון. את ברוש יחליף בתפקידו כפיר אדרי, שייכנס לתפקיד בשבועות הקרובים
כותב: מערכת האתר

בתום 4 שנים מלאות בעשיה מנכ"ל מועדון בית״ר ירושלים, מוני ברוש, החליט ביחד עם בעלי הקבוצה ברק אברמוב, על סיום עבודתו במועדון. את ברוש יחליף בתפקידו כפיר אדרי, שייכנס לתפקיד בשבועות הקרובים.

במסגרת פעילותו במועדון הוביל ברוש מגוון נרחב של פעילויות, ביניהן פיתוח שלוחות בתי הספר לכדורגל של המועדון בפריפריה, הקמת מערך ניו מדיה מוביל, גיוס מגוון רחב של ספונסרים ושותפים, שבירת שיא מנויים, הקמת מערך מרצ׳נדייז, וניהול שוטף של אחד ממועדוני הכדורגל המורכבים לניהול בתקופות סוערות במיוחד.

מוני ברוש: "הייתה לי הזכות, דווקא בתקופה כה מאתגרת בתולדות המועדון, לפעול ולהוביל לילות כימים, צוות עובדים בית״ריים נחוש, מקצועי, מסור ונאמן שראה לאורך כל הדרך את טובת המועדון, לא אחת לפני טובתו האישית וטובת משפחתו. נולדתי בית"רי, ואמשיך להיות כזה עד סוף חיי.

״אני רוצה לאחל בהצלחה גדולה לברק ולכפיר ואהיה כאן בכל שלבי החפיפה וגם בהמשך לכל עזרה שהמועדון יזדקק לו. אני מקווה ומייחל שהאוהדים יפנימו את גודל השעה, ויתמכו במועדון ביתר שאת בעיקר בתקופה הזאת.

״למרות הקשיים, ועל אף מגוון הצעות עבודה לאורך התקופה החולפת, החלטתי להישאר במועדון כל העת עד אשר יעבור לבעלות חדשה מתוך זהות בית״רית עמוקה ומתוך הבנה עמוקה שלא נוטשים ספינה בימים סוערים, ואעשה זאת גם כעת, על מנת להבטיח מעבר חלק ככל הניתן – לטובת בית״ר.

באופן אישי אפנה בקרוב לאתגר המקצועי הבא, אך אמשיך לפקוד את טדי עם ילדיי ומשפחתי״.

בעלי המועדון, ברק אברמוב, שיבח ואמר: "לאורך התקופה האחרונה בה אנו במועדון, אנחנו שומעים על עבודתו הרבה של מוני, שהיתה הרבה מעבר למנכ"ל. רואים שהוא נתן את הלב והנשמה שלו למה שקרה כאן, ונשמח תמיד לשמוע בעצתו. אני רוצה לאחל לו בהצלחה גדולה בהמשך הדרך ומקווה לראות אותו ביחד עם הקהל הרב שלנו חוגג בטדי ביחד".