הודעת מועדון בנוגע לסגל הקבוצה

6 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון הגיע לסיכומים עם מספר משחקני הקבוצה על שחרורם המיידי, על מנת לעמוד במסגרות התקציביות הנוכחיות
כותב: מערכת האתר

בעקבות הרצון לעמוד במסגרת התקציבית אשר תאפשר את קבלת רשת הביטחון ממשרד האוצר, ביצעה היום הנהלת המועדון מספר מהלכים אשר יעזרו לנו לעמוד במטרה זו.

תחילה הגיעו בית"ר "גשם" ירושלים והשחקן חנן ממן לסיכום משותף על שחרורו מהקבוצה בתמורה לפיצוי של מספר משכורות. אנו מודים לחנן על התקופה בה היה במועדון ועל המשא ומתן המכובד, ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך.

כמו כן, לפי בקשתו, החליט המועדון לשחרר לאלתר את שלומי אזולאי, אשר הוא ונציגיו קיבלו הודעה כי הוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה אחרת ולחתום בה. אזולאי הבהיר לא פעם את רצונו לחפש אתגר חדש בקריירה, ובקשתו נענתה בעיקר לאור ההערכה הרבה אליו הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה האישית.

הנהלת המועדון שוחחה גם עם נציגיו של הבלם הפורטוגלי, דיוגו ורדאסקה, על מנת לסיים את ההתקשרות בין הצדדים. בתקופה האחרונה חווה השחקן קשיים רבים עקב הניתוק הגדול מהמשפחה שלו ומהקרובים אליו, והביע את רצונו לחזור לאירופה.

הנהלת המועדון הבהירה גם לשחקני הקבוצה אור זהבי ודן איינבינדר כי עליהם למצוא קבוצה שתקלוט אותם עד לסיום חלון ההעברות הבא, בסופו בכל מקרה ישוחררו מהקבוצה. במקביל פועלת הקבוצה על מנת לרשום את השחקנים החדשים של הקבוצה, סנטיאגו אוקאמפוס ומתיאוזיניו, כדי שיעמדו לרשות המאמנים ויהיו חלק מהסגל לעונה הנוכחית.