מערך סקאוטינג חדש למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים

29 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מחלקת הנוער של המועדון תזכה מעתה לליווי צמוד של אנליסטים שיגיעו ממכללת "ספורט פאנל" ויתנו ניתוח סטטיסטי ומדויק של הפעילויות במגרש. הדוחות יעזרו למאמנים לקראת המשחקים ובשיפור היכולות הקבוצתיות והאישיות של השחקנים הצעירים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים שמחה להכריז על הקמת מערך סקאוטינג ואנליזה במחלקת הנוער של המועדון. המחלקה תיבנה בשיתוף פעולה עם מכללת "ספורט פאנל", בבעלותו של יועץ התקשורת רפאל קבסה. במסגרת שיתוף הפעולה יערכו תלמידי ובוגרי הקורסים ניתוחי משחקים וסטטיסטיקות עבור הקבוצות השונות, יעזרו לצוותים המקצועיים בניסיון לשפר את הקבוצות וכמו כן יעזרו לשחקנים להתפתח בצורה אישית. הסקאוטים, אשר יתפרשו בכל המחלקה, יקדמו גם את פרויקט "טופ 11", שהופך להיות גולת הכותרת של המחלקה.

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר: "מדובר במערך חשוב ומיוחד עבור המחלקה. שיתוף הפעולה בין בית"ר לספורט פאנל הוא שילוב נהדר עבור כל הצדדים. מצד אחד נקבל עזרה בניתוח הקבוצות בצורה מדוקדקת, נשפר את היכולות של הקבוצות ולא פחות חשוב של השחקנים, ומצד שני, הסטודנטים יהנו לעבוד באווירת כדורגל אמיתית, ולהתנסות להיות חלק מקבוצת כדורגל, ולצבור ניסיון שיכול להקפיץ אותם בעתיד קדימה".

רפאל קבסה הוסיף: "המכללה שלנו חרטה על דגלה לשנות ולשדרג את הכדורגל במדינת ישראל וכדי לעשות זאת נכון, מחלקות הנוער הן הבסיס לכך. אנו גאים לעבוד עם מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים שדוגל במצוינות, חדשנות ופיתוח צעירים ומהווה דוגמה לכלל המועדונים בישראל על חזון ואופק. מאחל הצלחה גדולה הן למועדון והן לבוגרים שלנו שמקבלים בית חם ומעשיר".