אבי עמרני מצטרף למערך הפיתוח העסקי של בית"ר

24 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
איש העסקים ואחד הספונסרים של הקבוצה יעבוד בצורה צמודה עם אלי אוחנה, על המשך בניית המותג סביב הקבוצה: "נייצר פה מערכת טובה עבור אנשי עסקים ועבור הקבוצה". אוחנה: "יעזור לנו לקצור פירות בתקופה הקרובה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים שמחה להודיע על מינוי חדש בקבוצה: איש העסקים אבי עמרני מצטרף לצוות המועדון ויהיה חלק ממערך הפיתוח העסקי של הקבוצה. עמרני, בעלי חברת הבנייה "עמרני חומרי בניין", שימש כספונסר שלנו בעונה האחרונה וימשיך לעשות זאת ללא קשר לתפקיד גם בעונה הבאה. הוא יעבוד בשיתוף פעולה מלא וצמוד עם יו"ר המועדון, אלי אוחנה, על מנת לפתח עוד יותר את המותג שנבנה.

יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, אמר לאחר הסיכום: "אבי הוא נכס שנמצא בבית"ר בשנים האחרונות, תורם מזמנו, ממרצו ומכספו באופן שוטף ובכל פעם שצריך הוא נותן כתף עבור המועדון. אלה ימים לא פשוטים עבור חברות עיסקיות והמשק הישראלי, אבל אני בטוח שאבי יעזור לנו לקצור פירות כבר בתקופה הקרובה. אני מאחל לו בהצלחה ואין לי ספק שהעבודה המשותפת שלנו תהיה יעילה עבור המועדון".

אבי עמרני הוסיף: "בית"ר היא לא סתם עוד קבוצה עבורי. אני גאה ונרגש להיות חלק מהתהליך האדיר שהיא עוברת, ולעזור בו כמה שניתן. התפקיד החדש הוא מאתגר וטומן בחובו הרבה אחריות, אבל אני בטוח שביחד, כל המערכת, נייצר פה מסגרת טובה עבור אנשי עסקים ועבור הקבוצה. אני מודה לאלי אוחנה על האמון ובטוח שנעבוד בצורה שתספק את כל הצדדים".