אוהד הקבוצה יפצה את המועדון ב-10,000 שקל

הודעת המועדון
23 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אוהד הקבוצה אשר איים בקבוצת וואטספ על בעלי הקבוצה משה חוגג יפצה את המועדון בסכום של 10,000 שקל ובנוסף יפרסם התנצלות ברשתות החברתיות
כותב: מערכת האתר

הבוקר (שני) נחתם הסכם בין מועדון הכדורגל בית"ר "מילניום" ירושלים לאחד מאוהדי הקבוצה, אשר התבטא בצורה חריפה כנגד שחקן הקבוצה, עלי מוחמד. הנתבע הודה בכך שפרסם באחת מקבוצות הוואטסאפ של אוהדי בית"ר ירושלים הקלטה פוגענית, בה איים על השחקן ואף על בעלי המועדון, משה חוגג. בעקבות פניותיו החוזרות ונישנות, הודיע היום המועדון כי הסכים לסיים את התביעה, לפנים משורת הדין, בכך שהאוהד יפצה את המועדון ב-10,000 שקלים, ואף יפרסם פוסט התנצלות בעניין.

האוהד, רפי סרוסי, אמר לאחר חתימת ההסכם: "לאחר הודעת המועדון על החתמתו של השחקן עלי מוחמד, פרסמתי באחת מקבוצות הוואטסאפ של אוהדי מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, הקלטה פוגענית הכוללת איומים כלפי השחקן וכלפי בעל המועדון, משה חוגג. אני מתחרט ומתנצל בפני המועדון ובפני מר משה חוגג על הדברים שאמרתי בהקלטה, אני מתנגד נחרצות לגזענות, לאלימות ולאיומים במסגת ענף הכדורגל ובכלל. להתנהגות מעין זו אין מקום ואיני מתכוון לפעול בצורה זו פעם נוספת. אני מאחל לשחקן ולמועדון בהצלחה".

יש לציין כי מועדון הכדורגל בית"ר "מילניום״ ירושלים ימשיך בקו הנוקשה שלו בכל הקשור לאנשים אשר בוחרים לפעול בצורה אלימה, הן מילולית והן פיזית, או שיקרא קריאות גזעניות. המועדון לא ייתן לחלק קטן מאוד של אנשים להכתים את ציבור האוהדים הנפלא של הקבוצה, וימשיך להפוך את טדי לחוויית משחק נהדרת עבור משפחות, על הדשא ומחוץ לו.