ברוך הבא לבירה: עוד חיזוק למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים

22 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יהונתן שופמן, מגן שמאלי, שנתון 2006, יהיה חלק מהקבוצות המתהוות במחלקת הנוער לעונה הבאה ויהיה שותף למהפכה שמתחוללת במחלקה. שחר ויסג'י ימשיך במועדון וייכנס לתוכנית המיוחדת שתצא לפועל בקרוב
כותב: מערכת האתר

זה התחיל בסנונית אחת, המשיך עם שיתופי פעולה חדשים בנהריה וגדרה – ועכשיו, אנחנו ממשיכים בכל הכוח את המהפכה הגדולה במחלקת הנוער.

יהונתן שופמן, אשר משחק בשנתון 2006, מצטרף למחלקת הנוער של המועדון, ועובר אלינו מקבוצת מכבי פתח תקווה. שופמן, אשר נחשב לכישרון גדול, עשה את המעבר על מנת להצטרף לקבוצת נערים ג'. הוא משחק בעמדת המגן השמאלי, וצפוי להיכנס לתוכנית מיוחדת אותה נחשוף כאן בקרוב מאוד.

כמו כן, אנחנו שמחים להכריז כי שחר ויסג'י, קשר, שחקן נערים ג' (שנתון 2006), אחד הכשרונות הגדולים לגילו בארץ, שקיבל הצעות מלא מעט מועדונים בארץ, החליט להישאר אצלנו ולהמשיך כחלק מהמשפחה. גם שחר הוא שחקן שנמצא באקדמיה למצוינות וצפוי להיכנס לתוכנית המיוחדת שנחשוף בקרוב.

שחר ויסג'י ותומר כרמל

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר לאחר השלמת העסקה: "עבדנו לא מעט על מנת להביא את יונתן אלינו ולהשאיר את שחר איתנו, למרות ההצעות שקיבל. שני השחקנים הכישרוניים האלה הם חלק מהבנייה והיד עוד נטויה".

"אנחנו עובדים כבר מספר חודשים על התוכנית להגדלת והעמקת כל מחלקת הנוער, כדי לסחוף את הילדים האחרים לרמה גבוהה יותר וגם כדי לבנות את דור העתיד של המועדון, בתקווה שיגיעו גם לקבוצה הבוגרת שלנו. בימים הקרובים נחשוף את התוכנית החדשה שלנו, שצפויה להיות ייחודית ובנויה על מסקנות מהאקדמיות המובילות בארץ ובעולם".