משה חוגג מתייחס לדרך אליה יוצאים – עונת 2020/2021

הודעת מועדון
20 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעלי המועדון פרסם פוסט בעמוד הפייסבוק של הקבוצה שמתייחס לעומר אצילי, ההכנות לעונה החדשה, הרצון לראות את בית"ר רצה קדימה ועוד. כנסו לקרוא. יאללה בית"ר!
כותב: מערכת האתר

בעלי המועדון, משה חוגג, אמר לפני זמן קצר:

"דברים אלה נכתבים על מנת מנת להבהיר מהי הדרך בה אנו שואפים ללכת ואיך מתקבלות ההחלטות.

אוהדים יקרים, עומר אצילי שחקן מצוין. בזה אין ספק, הנושא הוא נושא מורכב ורגיש והתייחסנו אליו ברצינות הראויה ובכובד ראש. אנחנו מאמינים שאדם צריך להיות חף מפשע עד שהוכח אחרת ואנחנו נגד משפטי שדה ותלייה בכיכר העיר. יש מקום למחילה ולסליחה וכפי שאתם יודעים היטב הערך המוביל במועדון הוא ״ואהבת לרעך כמוך״.

ההיבט המקצועי והכלכלי כבר נסגר אך לאחר ששקלנו את הנושא בכובד ראש מכל הזווית ולאחר שיחות גם עם אב הנערה, סביבת השחקן ודיון פנימי עמוק עם כל הגורמים הרלוונטים בתוך המועדון, החלטנו שעד שהפרקליטות לא תקבל החלטה על סגירת התיק מחוסר אשמה לא נוכל לקבל החלטה ולצרף את השחקן. לצערנו החלטה כזו של הפרקליטות לא התקבלה בשלב זה והנושא ירד מהפרק. אנו מבינים שההחלטה שהתקבלה על ידי הנהלת המועדון איכזבה חלק מהאוהדים אך מאמינים שגם תזכה להבנה והערכה.

התחזקנו בבלם ומגן מצויינים, חלוץ צעיר ומוכשר, מיכאל אוחנה חוזר אלינו ואנחנו מאמינים שזהו חיזוק משמעותי. כמו כן אנו ממשיכים בניסיון להתחזק בעמדת הקשר האחורי. אנחנו מבינים שחלקכם רוצים כאן ועכשיו וגדול ונוצץ אך אנחנו מאמינים בסבלנות ומחשבה, נשאף לא לפטר מאמן פעמיים בשנה כפי שהיה נהוג בעשר השנים האחרונות, בחרנו מנהל מקצועי ואנו נותנים לו לעבוד.

אתם יכולים להיות רגועים, המנהל המקצועי מקבל את הכלים והמשאבים שהוא מבקש והוא שוקד יומם ולילה על מנת להפוך את העונה לטובה יותר מקודמתה.

בעת האחרונה אנו נחשפים המון לצערנו לשליליות ולהתניות כאלו ואחרות מצד חלק קטן מהאוהדים. ברגעים כאלו אנו מבינים במועדון מי איתנו ומי לא. אהבה שתלויה בדבר, בטל הדבר בטלה האהבה. אוהדים יקרים אנו אוהבים ומעריכים אתכם, כל מאמצינו הם בכדי שתהנו. למענכם, לא ניתן לכם לנהל את המועדון.

יש לזכור כי בעשור האחרון הישג השיא של הקבוצה הוא המקום השלישי והתואר היחיד הינו גביע הטוטו שהושג בעונה שעברה, אנו שואפים ליותר ובעיקר שואפים להציג לכם כדורגל יפה יותר כפי שכולנו אוהבים ולשם כך אנו כאן.

בברכת עונה מוצלחת ומהנה. יאללה אירופה, יאללה בית"ר".