ממשיכים להתחזק: אביה אדרי חתם במחלקת הנוער של בית״ר ירושלים

7 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
חלוץ מכבי נהריה, השייך לשנתון 2006, יעבור לבירה כחלק משיתוף הפעולה החדש והפורה בין המועדונים. מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל: "הוא הראה סימנים של שחקן שיעזור מאוד למחלקה ולשנתון שלו. שמחים על הגעתו"
כותב: מערכת האתר

אביה אדרי צמח וגדל בגיל 4 במכבי נהריה, בבית הספר לכדורגל ועד היום. אביה משחק כחלוץ, ונחשב ככישרון גדול לגילו. הוא בן 14.5 ומתנשא לגובה של 1.80. במסגרת שיתוף הפעולה בין מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים למכבי נהריה, סומן אביה אדרי עוד מגיל צעיר כשחקן עם כישרון שיכול להגיע לרמות הגבוהות.

אדרי משתייך לשנתון 2006, וצפוי להתחיל את האימונים עם הקבוצה בעונה הקרובה. על מנת להשקיע את מירב המאמצים בטיפוחו, יעבור אביה להתגורר בירושלים, כחלק מפרויקט מתהווה של מחלקת הנוער של המועדון שלנו.

מנהל מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים, תומר כרמל, אמר: "אביה הראה מתחילת המעקב אחריו סימנים של שחקן שיעזור מאוד למחלקת הנוער ולשנתון שלו. אנחנו שמחים על הגעתו ומאחלים לו הצלחה גדולה, ושימשיך את הפריצה שלו. הוא יצטרך לעבוד קשה מאוד על מנת להצליח, ואנחנו מאמינים שיש לו את הרצון והיכולת לעשות זאת".

בעלי מכבי נהריה, אבי סבג, אמר לאחר החתימה: "אביה אדרי הוא גאווה גדולה של המועדון שלנו, שמביא מהצפון הרחוק שחקנים למועדון גדול ומכובד כמו בית"ר ירושלים. מלכתחילה הרגשנו שהמועדון יעניק לו תנאים מצוינים להמשך פיתוח הקריירה, ואני מקווה שנראה אותו בעתיד בקבוצה הבוגרת של המועדון".