הודעת משותפת של המועדון עם עיריית ירושלים

הודעת מועדון
7 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אמש, התקיימה פגישה של ראשי המועדון עם ראש עיריית ירושלים ובכירים נוספים בכל הקשור לאצטדיון טדי
כותב: מערכת האתר

אמש, בשעות הערב, נערכה פגישה ארוכה ומקיפה בין ראשי בית"ר ירושלים, הבעלים משה חוגג, היו״ר אלי אוחנה והמנכ״ל מוני ברוש עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, מנכ"ל העירייה, איציק לארי ובכירים נוספים.

בפגישה שארכה למעלה משלוש שעות, הציגו ראשי הקבוצה את הבעיות שהוצפו מאוהדי הקבוצה בכל הקשור להגעה לאצטדיון טדי והכניסות אליו. ראש העיר הבהיר כי בית"ר נמצאת בראש סדר העדיפויות שלו והורה לעזור לקבוצה בכל דרך אפשרית.

בישיבה הוחלט על שינויים במשחקי הבית הקרובים שייכללו חניות מרובות יותר, שאטלים שיעזרו לאוהדים להגיע למגרש והסעות מנקודות שונות. בימים הקרובים יפורסמו ההנחיות החדשות, כשכל הצדדים הסכימו כי טובת האוהדים והחוויה בהגעה טעונות שיפור וכי ייעשה מאמץ גדול לפתור את הבעיה.

בעלי הקבוצה משה חוגג אמר לאחר הפגישה: "מדובר בתהליך ארוך שבסופו של דבר יביא לשינוי בהגעה לאצטדיון. בית"ר אוהבת את טדי ואין ספק שמדובר בבית חם. לא נשקוט עד שביחד עם העירייה נשנה את חוויית ההגעה לאצטדיון. אני מודה לראש העיר על הנכונות להקשיב לקול האוהדים שרוצים להגיע למשחק ולא לסבול בדרך".

ראש העיר, משה ליאון: "בית"ר ירושלים היא הקבוצה של כולנו. יחד עם הנהלת הקבוצה נעשה כל שניתן כדי לתת לאוהדים את השרות הטוב ביותר באצטדיון ולשאוף לנצח בכל משחק".

איציק לארי, מנכ"ל עיריית ירושלים: "בית"ר ירושלים היא ספינת הדגל של הכדורגל הישראלי, קבוצה מפוארת עם מורשת ומסורת של ספורט וניצחון. אצטדיון טדי הוא הבית של הקבוצה, השקענו בשנה האחרונה משאבים רבים לחידושו, והתהליך יימשך גם בשנה הקרובה. למען הקבוצה, האוהדים, תושבי ירושלים והאורחים בו".