חוזרים מהפגרה: בית"ר קיימה אימון משותף עם עמותת אחים לחיים

21 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחת העמותות הוותיקות איתן משתף המועדון פעולה, הגיעה לבית וגן וריגשה את כולם. השחקנים חזרו למועדון לאחר שבוע חופשה, הזרים קיבלו ארכה
כותב: מערכת האתר

בזמן שכל עיני העולם נשואות לעבר המונדיאל, בית"ר "גשם" ירושלים חזרה להתאמן לאחר שבוע פגרה וחופש שניתן על ידי הצוות המקצועי. הצהובים שחורים שלנו חזרו למתחם, אמרו שלום למאיר הרוש היקר, ועלו על כר הדשא בבית וגן לאימון ראשון, שכלל בעיקר ריצות ומשחקי כדור ראשוניים לאחר שבוע.

מזג האוויר הסתדר לנו בצורה מושלמת, עם שמש נעימה, שקיבלה את פניהם של עמותת "אחים לחיים", שהגיעו לקראת סיום האימון לאימון משותף ביחד עם השחקנים שלנו. עמותת אחים לחיים, אשר מונה מאות לוחמים מקשת החילות והיחידות הלוחמות מאפשרת לאנשיה השתתפות לאורך השנים בפרויקטים, אירועים, ומשלחות שמדגישות את הכמיהה והגשמת החיים.

מאיר אפללו מעמותת לוחמים אמר: "אנחנו עמותה של לוחמים שנפצעו בלחימה מבצעית, פציעות פיזיות, נפשיות, הכל ביחד. עמותה שחרטה על הדגל שלה להחזיר למסלול החיים הנורמטיבי לוחמים שנפצעו בפעילות מבצעית. הדגל של העמותה הוא ובחרת בחיים – במטרה להחזיר את הלוחמים לשיגרה יומיומית, לא להפוך את הנכות למקצוע, להשתדל להיות חלק מהמסלול הנורמטיבי שהיה לפני. בית"ר ירושלים עושים מעל ומעבר בשבילנו, לוקחים אותנו תחת חסותם, מפנקים, נותנים, כל יום הוקרה, זיכרון, ומעבר לזה – כל השנה דואגים לכרטיסים, ולכל מיני שגעונות.

בחיים לא קיבלנו סירוב או ברקס, תמיד בידיים פתוחות. מתרגשים מאוד להיות פה היום, זה היה יום ההוקרה לנכי צה"ל ומתרגשים מאוד. עשינו אימון משותף עם הקבוצה הבוגרת, כולם פה אוהדי בית"ר, מגיעים למשחקים, אתם חלק מאיתנו וזאת גאווה גדולה להיות פה. תודה על הכל ושנמשיך לעבוד ביחד. מאחלים עוד נצחונות ושמחה כמו שהיו אחרי הניצחון על סכנין. היה מדהים ושרק יהיה המשך של תקופה טובה עבורנו".

בתוך כך הקבוצה חזרה לאימונים ללא השחקנים הזרים, שקיבלו ארכה לחופשה מיוחדת וארוכה יותר. פרט לתומא, שנשאר בארץ, כל השאר המריאו למשפחות שלהם לקראת המשך העונה הארוכה שלפנינו. בית"ר תקיים שני משחקי אימון באצטדיון בבת ים – הראשון נגד מכבי יפו ביום חמישי הקרוב והשני מול הפועל רמת גן ביום רביעי הבא. שני המשחקים יהיו ללא כניסת קהל עקב דרישות האצטדיון, אך יועבר דיווח חי באתר המועדון.