אבוקסיס: "השחקנים יכולים להוציא אותנו מהמצב הזה"

10 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס להפסד המאכזב להפועל תל אביב והוסיף: "מחמאות לא מעניינות אותי, הפסדנו שני משחקים דווקא עם יכולת טובה". דגני: "שולטים אבל לא לוקחים נקודות"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים הפסידה אמש 2:1 להפועל תל אביב במשחק הפכפך שהסתיים עם תחושת החמצה מהצד שלנו. כעת הראש למשחק מול בני סכנין, שיתקיים ביום שני הקרוב באצטדיון טדי ויהיה האחרון לפני היציאה לפגרת המונדיאל הארוכה.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס התייחס במסיבת העיתונאים לאחר המשחק לאירועים שקרו בו ואמר: "התחלנו רע מאוד רבע שעה, ספגנו שער ואז המשחק היה בשליטה שלנו, גם הרבה מצבים וגם במגרש. אבל כמות מצבים כזאת זה מעט מדי לכבוש ממנה. התחלנו גם את המחצית השניה מצוין, אבל בסוף זה גול עצמי, וככה הסתיים המשחק. מחמאות לא מעניינות אותנו, הפסדנו שני משחקים כשהיכולת היתה טובה, ויש תקופות שמכל דבר מקבלים גול.

מאכזב מאוד. מאכזב שסיימנו אפילו בלי נקודה את המשחק הזה. לקראת הסוף חשבתי שלפחות לא נפסיד, אבל בסוף הפסדנו. היו לנו כלים בספסל, לי-און מזרחי היה בסדר גמור, עד שגמר את הכוח שלו סביבות דקה 70. לגבי ההתקפה, יש שחקנים שקשה לוותר עליהם, השלישייה שלנו אחראית על כל השערים שלנו העונה ואתה רוצה לנצח משחק אז אתה משאיר אותם. עשינו חילוף של בר במקום לי-און, וזה עזר לנו להגיע לעוד מצב, אבל לא השכלנו לנצל אותו". לגבי הוויכוח בירידה למחצית בין מחיאס לשועה אמר: "שחקנים שמראים אמוציות זה טוב, הם סיימו את זה מהר".

אבוקסיס הוסיף: "הצלחנו להתייצב לשלושה משחקים, נגד מכבי חיפה היה לנו חצי שעה קטסטרופלית, חוץ מהטעות בגול הראשון היה לנו משחק הגנה טוב. אני מודאג מזה שאנחנו צריכים לקבל שערים משחקנים מהקו השני ואת זה אנחנו לא מקבלים. אי אפשר להסתמך רק על השלישייה הקידמית. כולם הגיעו למצבים טובים היום, אבל היה להם יום פחות טוב, ולא הבקענו. אני בטוח שהשחקנים רצו לכבוש, וזה פשוט לא נכנס.

"בית"ר ירושלים קבוצה מאוזנת, כדורגל צריך לשחק באיזון, אנחנו לא מפקירים את ההגנה, ומבחינה התקפית אנחנו תוקפים הרבה שחקנים. לדבר אחרי הפסד זה נשמע לא הכי כיף בעולם, אבל גם בהפסד הזה היה לנו כמות מצבים לנצח את המשחק ולנצל את המצבים. להגיע למצבים ולא לכבוש זאת הבעיה שלנו.

"יש לנו עוד משחק אחד ואז הפסקה ארוכה. נעשה דברים בפגרה, נתחזק בכמה עמדות. עד ינואר יש עוד כמה משחקים ואסור לנו להתרכז רק בחלון בינואר, חזרנו לספוג בשני המשחקים האחרונים. זהו – אני חושב שיש מספיק שחקנים שיכולים להוציא את הקבוצה מהמצב הזה, יש לנו עוד זמן".

אוראל דגני סיכם: "התחלנו את המשחק לא טוב, אח"כ השתלטנו על המשחק, הגענו למספיק הזדמנויות אבל לא ניצלנו אותם, הם בעטו מ-30 מטר, פגע בשחקן ונכנס. זה בד לאק, נצטרך להמשיך בדרך שלנו, אין מה לעשות, ממשיכים קדימה. אם אתה מסתכל על המשחקים האחרונים אנחנו נראים שונה, נראים טוב, גם נגד מכבי חיפה וגם כשניצחחנו היינו טובים, אנחנו שולטים במשחקים אבל לא לוקחים נקודות, נצטרך לתקן את זה וללכת קדימה. 3 משחקים לא ספגנו בכלל, והיום ספגנו שניים, אנחנו בדרך הנכונה אבל חייבים להשתפר הגנתית והתקפית. אני מאמין שיהיה בסדר". על המשחק שנערך ללא קהל הוסיף: "אני שחקן כדורגל, וזה ממש לא כיף לשחק בלי קהל, זאת הרגשה כמו בקורונה. אני לא חושב שיש שחקן שאוהב לשחק בלי קהל. אנחנו משחקים בשביל האוהדים".

בתוך כך, מכירת הכרטיסים למשחק מול בני סכנין נפתחה, ואתם יכולים להבטיח את מקומכם באצטדיון במשחק האחרון לפני פגרת המונדיאל הארוכה, ממנה נשוב למשחק דירוג בגביע הטוטו נגד קרית שמונה, משחק גביע נגד כפר קאסם ומשחק ליגה נגד מכבי נתניה (כולם משחקים ביתיים).