בוקר שכולו צהוב-שחור: הפנינג פתיחת העונה של בית הספר לכדורגל

26 אוגוסט 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאות ילדים פשטו היום על בית גן ונהנו ממשחקי כדור, מפגשים עם השחקנים והפעלות שונות. ההרשמה למחלקת הנוער בעיצומה, הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

עם שנת הלימודים שבפתח, עונת הכדורגל החדשה שכבר החלה וסיום הקיץ שמתקרב לו, היום (שישי) ערכה מחלקת הנוער שלנו הפנינג פתיחת עונה חגיגי בבית וגן.

שחקני הקבוצה הבוגרת הצטרפו למאות האנשים שהגיעו למתחם בשעת בוקר מוקדמת, שם תפעלו מאמני המחלקה שלנו תחנות כדורגל בהם שיחקו הילדים עם השחקנים הבוגרים, קיבלו חתימות, נהנו מארטיקים וכמובן נרשמו לקבוצות השונות של בית הספר לכדורגל, שפותח את שעריו לעונה נוספת ב-2 בספטמבר.

אם גם אתם רוצים להירשם למחלקה הצהובה שחורה שלנו וללמוד מהטובים ביותר, הנה 2 מסלולים העומדים לרשותכם:

המסלול הראשון של בית הספר לכדורגל (שנתונים 2005-2014), כולל שני אימונים בשבוע (הקבוצות אינן מתאמנות בשבת) ומשחק במסגרת הליגה העירונית. הילדים בבית הספר מקבלים גם הם ליווי מהמאמנים על מנת להשתפר ולהפוך לשחקנים וילדים עם כלים משמעותיים יותר מקצועית וערכית.

לאחר ההרשמה מקבלים הילדים ערכה הכוללת תיק, כדור, סט אימון, סט משחק, טרנינג, 2 זוגות גרביים, מגני עצם, מעיל.

להרשמה לביה״ס לכדורגל (2005-2014) לחצו כאן

המסלול השני של בית הספר לכדורגל כולל את שנתונים 2015-2017. המסלול כולל שני אימונים בשבוע, שבו הילדים מקבלים את הבסיס של המשחק, את ערכי הספורט, ומעקב אחרי ההתקדמות שלהם לאורך העונה.

הילדים יקבלו לאחר הרישום מגוון של מוצרים איכותיים שכוללים תיק, כדור, סט אימון, טרנינג, זוג גרביים, מגיני עצם ומעיל.

להרשמה לביה״ס לכדורגל (2015-2017) לחצו כאן

ההרשמה יצאה לדרך ואתם מוזמנים להיות חלק מהריגוש הצהוב שחור והאווירה הנהדרת שקיימת במחלקה שלנו. ניהול המחלקה נעשה על ידי מיכל בן עמי כשהמנהל המקצועי שעוקב אחרי כל הקבוצות ובתי הספר הוא יוסי מזרחי.

לפרטים נוספים, ניתן לשלוח הודעה לווטסאפ של מחלקת הנוער – 02-6780808 או לפנות באמצעות המייל – michal@bjerusalem.co.il