הגשימו חלום: עשרות שחקני האקדמיה עלו לקבוצות הליגה

1 יולי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
האקדמיה של בית"ר ירושלים סיימה את העונה עם הישגים יפים, וחיזוק הקשר בין השחקנים הצעירים למועדון: "עמדנו ביעדים לסק כלים להצלחה"
כותב: מערכת האתר

האקדמיה לכדורגל של בית"ר ירושלים חתמה את עונתה השניה, אשר ללא ספק היתה מוצלחת אך מאתגרת. זאת היתה שנה של הישגים יוצאי דופן לצד התמודדויות עם קשיים כלל-ארציים. למרות האתגרים שחווה כל עם ישראל, האקדמיה צמחה והתעצמה, היא מונה כיום למעלה מ-250 ילדים ונוער מגילאי גן חובה ועד כיתה י"ב.

ואם מישהו תהה לגבי ההתקדמות של השחקנים, אפשר היה לראות את זה בנתונים המרשימים. 23 ילדים ונערים מכל חתכי הגילאים, הצליחו להרים את רמתם ולצוד את עיני המאמנים, שהעבירו אותם לקבוצות הליגה של מחלקת הנוער, כולל השחקנים הבוגרים ביותר: "נתנו לכל אחד לחלום את החלום – להיות שחקן בבית"ר ירושלים," אמר אלמוג חזות, מנהל האקדמיה, והדגיש את תחושת השייכות שהוענקה לילדים לכל אורך העונה.

"פתחנו את שערי האקדמיה המחודשים ועמדנו ביעדנו לספק כלים להצלחה בכל הפן הספורטיבי והחברתי," אמר חזות. "למרות הקשיים, הצלחנו ליצור סביבת למידה ופיתוח שמבוססת על ערכי בית"ר ירושלים. אני מודה למנכ"ל המועדון, כפיר אדרי ולהנהלת המועדון והנהלת מחלקת הנוער בראשות מיכל בן עמי והמנהל המקצועי חיים בן דוד – על האמון וההשקעה באקדמיה. שיתוף הפעולה בין כל קבוצות הליגה ומאמניהם לאקדמיה היה חלק משמעותי בהצלחת העונה".

חווית המשחקים והתחרותיות הייתה חלק מרכזי מהפעילות באקדמיה. הילדים יצאו למשחקי ידידות מול קבוצות כמו בית"ר גדרה, מכבי פ"ת, והפועל ת"א. בנוסף, אירחה האקדמיה במהלך העונה טורנירי חנוכה ופורים עם קבוצות מאדם, מודיעין, גוש עציון, ובית שמש, שהעצימו וריגשו את כל המשתתפים. החיבור לקבוצה הבוגרת היה חלק בלתי נפרד מהעונה. ילדי האקדמיה נכנסו לכל משחקי הבית שארחה העונה בית"ר ירושלים, מה שהעמיק את הקשר, החיבור והאהדה למועדון.

לקראת הקיץ, מתכננת האקדמיה לפתוח קייטנת קיץ ביתרית לבנים ובנות מגילאי גן חובה ועד כיתה ח'. העונה הבאה צפויה להביא עמה הפתעות ופעילויות מעצימות נוספות.

נפגש בבית וגן!