אבוקסיס לקראת החזרה: "חושב כל הזמן איך להפוך את בית"ר לטובה יותר"

6 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר "גשם" ירושלים התייחס לקראת המשחק מול קרית שמונה, והמשימות בהמשך וגם גילה מי הפייבוריטית שלו במונדיאל. איליי מדמון הוסיף: "התגעגענו מאוד"
כותב: מערכת האתר

בין משחק אחד של ברזיל, לזה של ספרד, בין ארגנטינה, צרפת והולנד, בשקט בשקט, אנחנו חוזרים אל הליגה שלנו, שתחזור בשבת הבאה, אבל בינתיים, מחר, מחכה לבית"ר "גשם" ירושלים משחק בגביע הטוטו מול קרית שמונה, שיהווה הכנה נהדרת לקראת משחק הגביע ביום ראשון מול כפר קאסם.

מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס, התייחס לחזרה ואמר: "אנחנו חוזרים למשחקים הרשמיים, גם מבחינת אימונים עבדנו קשה מאוד, גם היתה לנו מנוחה. כמובן ששחקנים עבדו על כושר גופני, גם על דברים נוספים לקראת המשחקים הבאים, המשחק מחר יהיה אימון טוב, ואנחנו רוצים לחזור לליגה ולגביע במצב טוב. אפילו מחר אני מצפה שנחזור לעניינים ושנשחק באותה צורה כמו נגד סכנין.

זה גביע הטוטו, וביום ראשון יש לנו גביע המדינה. אנחנו נשמור שחקנים גם ליום ראשון, זה המשחקים החשובים. בגלל שלא שיחקנו הרבה זמן זה משחק הכנה טוב לקראת חזרה למאבקים. בדר"כ יש פגקרה של שלושה שבועות, עכשיו זה חודש. זה נראה הרבה זמן בגלל המונדיאל, אבל אנחנו באמצע משחקים. עבדנו קשה, עשינו ערב גיבוש, עשינו דברים לשמור את כולם ביחד. חסר שמחייאס לא הגיע, ושיש בעיה עם הדרכון, זה פגע לנו קצת בהכנות, אבל מבחינת הכל, מנוחה, אימונים וגיבוש עשינו עבודה טובה.

כל פעם שאני רואה את צרפת אני אומר צרפת, ואז ברזיל ואני אומר ברזיל, ואז ארגנטינה. אני נהנה והראש שלי כל כך עסוק בבית"ר. אני רוצה שמסי ייקח, הוא האהוב ביותר שלי בכל הזמנים. ברזיל וצרפת מאוד חזקות. כל הזמן חושב על בית"ר וחושב איך לעשות את הקבוצה טובה יותר".

איליי מדמון דיבר גם הוא לקראת החזרה ואמר: "התגעגענו מאוד, התגעגענו לטירוף, לקהל. אני ממש שמח שחוזרים מחר לטדי. במהלך הפגרה הייתי בנבחרת הצעירה, היו לנו שני משחקים בגיאורגיה, היה גם קצת חופש, אימונים וגם גיבוש, המשחק מחר חשוב לקראת ההכנה לגביע ולליגה. אנחנו עושים את הכל כדי לעשות את המוטל עלינו לקראת המשימות הבאות".

לקראת העתיד והמטרות של הקבוצה הוסיף: "המטרות שלנו הן לשבוע וחצי הקרובים, יש את מחר, ואנחנו לא מזלזלים במשחק הזה, יש את הגביע ויום ראשון, אלה המטרות". על המונדיאל הוסיף: "בתור שחקן כדורגל זאת חוויה גדולה לראות את הטורניר הזה. הפייבוריטית שלי היא פורטוגל, בגלל רונאלדו, אבל זה נראה כאילו זה הולך לברזיל".