אבוקסיס: "הקהל הזה יכול להוציא שחקנים מתקופות לא טובות"

14 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים היה מרוצה לאחר ה-1:2 החשוב על מכבי פתח תקווה, והאווירה ששררה באצטדיון: "מגיעה לשחקנים מילה טובה אחרי הניצחון הזה"
כותב: מערכת האתר

החשמל שהיה הערב בטדי ייצרב לכל מי שהיה באצטדיון להרבה מאוד זמן, לאחר ה-1:2 של בית"ר שלנו על מכבי פתח תקווה. לאחר המשחק התראיין מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס לאתר הרשמי וסיפר על החוויות והמפגש המחודש עם הקהל.

נתחיל מהסוף – הר בצהוב שחור מתפוצץ לך מול העיניים וקורא בשם שלך. סגירת מעגל
"סגירת מעגל שהזכירה לי את התקופה כשחקן, גם היציע המערבי וגם המזרחי, איזו דחיפה. זה כדורגל אחר. שבוע שעבר היציעים היו ריקים וזה היה נראה כמו משחק אימון. אין אוירה, אין אנרגיות. היום היה כדורגל אמיתי. היה כיף לראות את זה. כשהקהל הוא דוחף הוא יכול גם להוציא שחקנים מתקופה לא טובה שלהם".

 
הרבה מאוד אופי במשחק הזה
"גם במחצית אמרתי לשחקנים שאנחנו משחקים טוב. חטפנו גול מחוסר ריכוז בקרן, אבל אנחנו מניעים, שולטים, לוחצים. ביקשתי מהם להמשיך ככה. במחצית השנייה הרגשתי שמשהו היה תקוע ועשיתי חילופים, שנכנסו מצוין למשחק וכל הכבוד להם. זה אופי לצאת ממשחק על שש נקודות עם ניצחון".

מצד אחד טירוף על הקווים, מצד שני להרגיע שחקנים. איך זה עובד?
"זה התפקיד שלנו כמאמנים. מצד אחד צריך לראות את המשחק, להגיב למשחק, לעודד שחקנים, כי בסוף הם שיחקו עם 6-5 שחקנים בהתקפה, ואנחנו היינו צריכים להיות יותר צפופים והכנסנו שחקן בהגנה שיעזור לנו. הם לא הגיעו למצבים במשחק, ואני חושב שמגיעה מילה טובה למשחק ההגנה שלנו. צריך ליהנות מהיום הזה, לעשות אימון שחרור מחר, ואח"כ נתכונן למשחק. אנחנו יודעים שיש לנו עוד הרבה עבודה".