יצחקי לקראת פ״ת: ״כל משחק הוא חשוב בשביל המועדון״

19 מאי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה דיבר לקראת המפגש מול מכבי פ״ת מחר (שני): ״זה עדיין משחק ליגה, חובת ההוכחה היא על כל אחד מהשחקנים. אנחנו צריכים לשחק בשביל המועדון ובשביל האוהדים שיבואו.״
כותב: מערכת האתר

מאמן הקבוצה, ברק יצחקי, התראיין לקראת המשחק האחרון לעונת 2023/24, בו בית״ר ״גשם״ ירושלים תגיע לאצטדיון טדי ותארח את מכבי פתח תקווה (שני, 20:00, ספורט 1. כרטיסים בעלות של 25₪ ניתן לרכוש באתר לאן). מאמן הצהובים שחורים דיבר על ההכנות למשחק, האווירה בקבוצה והתוכניות לעונה הבאה.

ברק, איך האווירה בקבוצה לקראת המשחק?
את המטרה העיקרית שלנו השגנו, אבל חשוב לסיים בצורה טובה, בטח אחרי המשחק האחרון שלנו שזה אולי המשחק הכי פחות טוב שהיה לנו מאז שהגעתי והתוצאה מדברת בעד עצמה. חשוב לסיים את העונה בצורה הרבה יותר טובה כדי להתחיל במחשבות חיוביות לקראת העונה הבאה.

המשחק מחר נחשב בשיקולים שלכם לגבי מי ימשיך לעונה הבאה?
אנחנו יודעים מי ימשיך ומי לא. כל משחק הוא חשוב בשביל המועדון, בשבילנו וגם בשביל כל שחקן ושחקן, בין אם הוא נשאר פה ובין אם לא. בסוף זה עדיין משחק ליגה, חובת ההוכחה היא על כל אחד מהשחקנים. אנחנו צריכים לשחק בשביל המועדון ובשביל האוהדים שיבואו. זה שהשגנו את המטרה לא אומר שאנחנו צריכים להוריד הילוך ולשחק כדורגל אחר, אני רוצה לראות את השחקנים מחויבים ומשחקים את הכדורגל שלנו.

לגבי ההרכב למשחק מחר אמר:
יכול להיות שכמה שחקנים שלא שיחקו בצורה רציפה ישחקו מחר, יש לנו קצת יותר מ24 שעות עד המשחק ואצטרך לקבל את ההחלטות לקראת המשחק.

כשנשאל לגבי העונה הבאה הוסיף:
אני מבהיר שבוע אחרי שבוע איזו קבוצה אני רוצה לראות בעונה הבאה. נשתדל לבנות את הקבוצה לפי סגנון המשחק שאני רוצה לשחק. כמובן שזה תלוי בהמון דברים ולא כל מה שאתה רוצה תמיד קורה, אבל נעשה את הכל ונעבוד בצורה יסודית כדי לבנות סגל שיעמוד בדרישות המקצועיות שלי. סגנון המשחק והמטרה ברורים, וזה לא דברים שהולכים להשתנות. נצטרך להתאים את השחקנים שיבואו לסגנון המשחק ולדרך שהנחלנו פה.

לגבי הישארות של שחקן כזה או אחר, אלה דברים שצריך לשאול את המאמן המקצועי ולא אותי. לפעמים יש דברים שלא קשורים לכדורגל, דברים מסביב. לא פשוט להביא שחקנים איכותיים לישראל ולא רק בגלל המלחמה, אבל זה לא יהיה תירוץ.

לסיום, נשאל על האליפות של מכבי תל אביב:
אני רוצה לאחל ברכות חמות למכבי תל אביב על הזכייה באליפות, הם הרוויחו את זה ביושר והיו הקבוצה הטובה בליגה העונה. יש לי פינה חמה בלב למועדון הזה, הייתי שם מעל עשור בין אם כשחקן ובין אם כחלק מהצוות המקצועי. יש לי רק מילים חמות להגיד על המועדון הזה ואני מאחל להם הצלחה בהמשך.