הכי טבעי שבעולם: מיגל סילבה חתם לשנתיים בבית"ר ירושלים

19 מאי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הפורטוגלי שלנו, שהפך להיות אחד השחקנים האהובים במועדון, יישאר איתנו בדרך החדשה אותה מתווה ההנהלה והצוות המקצועי: "כל כך שמח להמשיך בבית שלי"
כותב: מערכת האתר

הוא הגיע לכאן באמצע העונה שעברה, וברגע אחד כבש את לב האוהדים. הניף גביע, סחף את חדר ההלבשה כשהיה צריך ובעיקר – הבין מה זה להיות בית"רי. לכן זה היה טבעי לראות את מיגל סילבה, השוער הנפלא שלנו, ממשיך איתנו קדימה.

מיגל חתם לשנתיים במועדון לאחר משא ומתן מהיר.

למרות המצב בארץ, מיגל, שהתחבר לישראל בצורה מדהימה, ביחד עם משפחתו, שהפכה להיות ירושלמית, לא היסס וממשיך במקום שהפך להיות הבית שלו בתקופה כל כך קצרה. אנחנו מברכים אותו על החתימה ושמחים שאישתו אנה, וילדיו קאמילה וברנרדו ימשיכו ליהנות מהחיים בישראל.

מיגל, בן ה-29 ימשיך כשוער הראשון של הקבוצה ואין ספק שהוא אחד הזרים שהתחברו למועדון בצורה המרגשת והעמוקה ביותר, חווה כאן את אירועי המלחמה הקשים, תמיד נשאר פרו ישראלי והפך למעיין שגריר של ישראל בתקופה הקשה אותה אנו חווים, כולל ריאינות במדינתנו בנושא.

המנהל המקצועי אלמוג כהן אמר לאחר החתימה: "אנחנו בונים את העונה הבאה כבר מספר שבועות ואחד הדברים שהיה חשוב לנו הוא להשאיר את מיגל כאן. אנחנו שמחים מאוד שהצלחנו להגיע לסיכום עם אחד השחקנים המקצועניים והאיכותיים שיש לנו כאן ומאחל לו ולנו בהצלחה".

מיגל סילבה אמר אחרי החתימה: "הגעתי לפה לפני שנה וחצי בלי לדעת מה מצפה לי פה ולשמחתי מצאתי פה בית, מצאתי פה מועדון שנכנס לי ללב. אני מאושר פה, המשפחה שלי שמחה כאן, והמטרה היא להחזיר את בית"ר למקום שהיא ראויה לה, בצמרת הליגה. אנחנו כאן להמשיך הלאה".