אבוקסיס: "נצטרך להיות חזקים בהגנה"; בר כהן: "שמח להיות במועדון הגדול הזה"

29 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר "גשם" ירושלים התראיין לקראת המשחק נגד נס ציונה ואמר: "הכל נזיל בטבלה, שתי נקודות מהקו האדום ומהפלייאוף העליון". כהן התייחס לשעת המשחק:" קורא למשפחות עם ילדים להגיע, זאת הזדמנות טובה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תארח במחזור הקרוב את סקציה נס ציונה ביום שבת הקרוב בשעה 15:00. הצהובים שחורים שלנו מגיעים לאחר הפסד דרמטי מול הפועל באר שבע, ובקבוצה זוכרים גם את הניצחון על נס ציונה בסיבוב הקודם, כשכולם יודעים שלא מדובר באותה קבוצה ואותה יכולת. זהו המשחק הראשון בשבוע עמוס שכולל גם את הגביע ביום שלישי וגם דרבי בשבת הבאה.

מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס דיבר במסיבת העיתונאים המסורתית לפני המשחק ואמר: "אנחנו הולכים למשחק חשוב נגד נס ציונה. יש להם כלים טובים בחלק ההתקפי והם הוכיחו את זה עד היום מול הקבוצות החזקות בליגה. אנחנו נצטרך להיות הרבה יותר טובים בהגנה ואנחנו מוכנים לזה".

כשנשאל על היריבה ועל עניין המאמן הזמני אמר: "אני מאמין שהרעש סביב נס ציונה לא מפריע להם, אפשר היה לראות את זה במשחק הקודם נגד אשדוד. הם יבואו עם ביטחון ואנחנו נצטרך להיות מאוד חזקים בחלק ההגנתי, ולהיעזר בביתיות ובקהל שלנו. אתם רואים שהכל נזיל בטבלה, שתי נקודות מהקו האדום ושתי נקודות מהפליאוף העליון. זה מראה שיש שלוש קבוצות חזקות והשאר קבוצות שוות ויכולות להתמודד אחת עם השניה".

כנשאל על המשחק הקודם נגד הפועל באר שבע סיכם: "אין ספק שזה משחק שאיכזב את כולנו, מצד אחד עשינו דברים יפים ומצד שני היו שם הרבה דברים שקשים לצפייה, במיוחד בחלק ההגנתי".

בקשר לסוגיית ג'וסואה מחייאס הבטיח המאמן: "אנחנו נסגור את כל הסוגייה הזאת בשבוע הבא. זה מאכזב מאוד ופוגע בהכנות למשחקים אבל זה מה שיש".
בר כהן התייחס למעמדו במועדון: "אני מרגיש שייך לבית"ר ירושלים. המועדון הזה מעניק לי דברים טובים ומכוונים אותי פה מאוד. גם השחקנים המנוסים יותר וגם צוות האימון עוזרים לכולם, ויש פה חדר הלבשה מדהים. אני שמח שאני נמצא במועדון הגדול הזה".

"כמובן שכל שחקן רוצה להיות בהרכב, אבל זאת החלטה של המאמן ויש דברים שלא תלויים בי וצריך לכבד את זה. אם התפקיד שלי זה לעלות מהספסל ולשנות את המשחק אז זאת העבודה שלי ואני מאושר שהקבוצה טובה".

"אני חושב שלחזור מ-2:0 ל-2:2 בטרנר זה דבר גדול והצלחנו לעשות את זה. אמנם היה קצת חוסר ריכוז, אבל אנחנו נלמד מזה. זה לא רק החלק ההגנתי, זה משחק ההגנה של כל הקבוצה, זה גם החלק ההתקפי שצריך לתת יותר בהגנה, ומשחקים שנתנו את עצמנו גם בהגנה אני חושב שהצלחנו מאוד".

כשנשאל על שעת המשחק בר סיכם "מבחינתי זאת שעה טובה מאוד, זאת הזדמנות טובה מאוד שילדים יגיעו ויראו את הקבוצה. אני קורא לכולם להגיע ולתמוך. אנחנו לקראת חודש וחצי מאוד קריטים. וצריכים לבוא ולעשות את העבודה שלנו, לקחת נקודות ולא להסתפק במחמאות יותר".
אוהדים יקרים, אז מה שנותר כעת הוא לראות אתכם בטדי בשבת, בשעה 15:00.

כרטיסים תוכלו לקנות.

שומרי שבת? נעמיד כניסות מיוחדות ביציעים המזרחי והמערבי בהם תוכלו להכנס עם כרטיס מודפס ללא חילול שבת. אנחנו מחכים לכם!