יצחקי: "נתניה קבוצה טובה ועיקשת, נצטרך להגיע בשיא המוכנות"

29 מרץ 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התראיין לקראת משחק החוץ, ובין היתר דיבר על בחירת השחקנים להרכב, על מצב הסגל וגם על נבחרת ישראל
כותב: מערכת האתר

מאמן בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, התראיין הבוקר (שישי) במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול מכבי נתניה ביום ראשון באצטדיון בנתניה (20:00, ספורט 4, כרטיסים ניתן לרכוש באתר לאן).

 
לגבי הנקודות: אנחנו משתדלים להיות מפוקסים על המגרש, זה לא התפקיד שלנו, לא שלי ולא של השחקנים. צריכים לבוא ולעשות את העבודה. אני חושב על שלוש נקודות במשחק, אני לא מתעסק באם היו חוזרות הנקודות, או הנקודה. אני מתעסק אך ורק בכדורגל".

המשחק של בית"ר יהיה אחרי המשחק של אשדוד ומכבי פתח תקווה, האם זה משפיע?
"זה לא משפיע, אנחנו לא מסתכלים על מה קורה עם קבוצות אחרות, מתרכזים ומפוקסים אך ורק במשחק נגד מכבי נתניה, זה הדבר החשוב ביותר מבחינתנו.

יצחקי פתח את הקדנציה בבית"ר במשחק נגד נתניה והתייחס לשינוי מאז: "צריך לחלק את המשחק הקודם נגד נתניה. בחצי הראשון הם שלטו והראו שיש להם איכויות, לכן אנחנו צריכים להיזהר ביום ראשון כי מכבי נתניה היא קבוצה איכותית. במחצית השניה עשינו את הדברים נכון יותר. נצטרך לבוא בשיא המוטיבציה והמוכנות כי אנחנו הולכים לשחק נגד קבוצה עיקשת, קשה וטובה ועוד בבית שלה".

על בריאות הסגל: "יש לנו אימון היום ומחר, כרגע נראה שכל הסגל בריא, אבל יש עוד זמן עד המשחק, נעשה אימון היום ומחר ונראה מי יכול לעמוד לרשותינו"

על מיירון ג'ורג' ושיטת הלחץ: "אנחנו עושים התאמות ממשחק למשחק, כמובן שאנחנו רוצים לשחק את הכדורגל שלנו, אבל אנחנו צריכים לשים דגש על איך הקבוצה היריבה משחקת. אנחנו מנתחים, רואים ובסוף אני מחליט מי משחק. גם בכפוף למה שראיתי באימונים, גם במשחקים האחרונים, אבל יש לי עוד קצת יותר מיומיים להחליט מי ישחק ומי לא".

יצחקי נשאל על אי ההעפלה של הנבחרת והאם איבדנו פרופורציות: "אני מבין את האכזבה של כולם מאי ההעפלה, בטח אחרי שלא ניצחנו את איסלנד, אבל בסוף באכזבות יש המון אמוציות, אנשים אולי מאבדים קצת פרופורציות, אבל אני לא רוצה להיכנס מזה יותר מדי. היו הרבה לחשושים סביב הנבחרת בתקופה האחרונה. כולי תקווה שהנבחרת כן תצליח להעפיל לטורניר גדול, כולנו משוועים לזה.

"לכדורגל הישראלי, בטח בדור הנוכחי, יש דור צעירים מוכשר. זה יכול לבשר טובות לעתיד, ואני מקווה שנעשה את זה. מעבר לזה, לא רוצה להיכנס לפוליטיקות". לסיום נשאל האם לדעתו יש מקום לשחקנים מהסגל שלו בנבחרת ישראל וענה ללא היסוס "כן".