העיר שלנו, הקבוצה שלכם: הקולקציה החדשה שלנו לעונת 2021-2022

29 יולי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כמה חיכיתם ושאלתם, ועכשיו - הם סוף סוף כאן: המדים החדשים שלנו לקראת העונה שבפתח מחכים לכם בחנות. בית"ריסטים? אתם מקבלים הנחה כרגיל
כותב: מערכת האתר

עונה חדשה, התרגשות מחודשת, ואפילו דרבי שחוזר לעיר: בית״ר "גשם" ירושלים יחד עם חברת UMBRO שמחה להציג את מדי הקבוצה החדשים לעונת 2021/2022, שמתקרבת אלינו בצעדי ענק.

שלוש התלבושות עוצבו ברוח העיר ירושלים, עם עיטורים המאפיינים את אחד מסמלי העיר הנצחית: האבן הירושלמית.

התלבושת הראשונה היא חולצת הבית שלנו, שמביאה איתה העונה גוון צהוב חדש ומשלבת קווים שחורים עדינים לאורכה ולרוחבה, כאשר סמל הקבוצה, סמל חברת UMBRO וסמלה של נותנת החסות הרשמית חברת "גשם החזקות" מוטמעים בחזית החולצה.

אנחנו רוצים להודות לשותפים שלנו – המרכז הרפואי "הדסה" וחברת ש' קוין שסמליהם יתנוססו על גב החולצות.

חברי בית"ריסט: על מנת לקבל את ההנחה וההטבות בחנות הרשמית יש לחדש את החברות שלכם במועדון בית"ריסט דרך אתר לאן בלינק הזה או בטלפון *8780.

צילום: תום סיימון

התלבושת השנייה היא השחורה שלנו, גם היא לוקחת את דוגמת האבן הירושלמית, והפעם בגוון אפור כסוף כאשר גם שאר האלמנטים בחולצה עוצבו בהתאם.

צילום: תום סיימון

התלבושת השלישית והאחרונה, היא הלבנה שלנו, שמעוטרת בקווים שחורים כסופים ודקיקים עם ניגוד מושלם לחולצת החוץ השחורה.

צילום: תום סיימון

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר: "אנחנו שמחים להשיק את המדים החדשים לעונת 2021/2022, עונה שבה הקהל חוזר אלינו למגרשים ובגדול. השקענו הרבה מאוד בבחירת המדים לעונה, וקיימנו את הצילומים עם השחקנים באחד המקומות היפים ביותר בירושלים, עיר דוד, שמעניקה נופך היסטורי ומחבר למועדון, לקבוצה ולעיר. אני רוצה להודות לחברת "יומברו" ורוני הרדי, הבעלים, על הסבלנות ועל העבודה הקשה והמשותפת".

רוני הרדי אמר לאתר הרשמי: "בית"ר ירושלים היא אחד מהמותגים החזקים ביותר שיש בספורט הישראלי ואנחנו שמחים להיות חלק מהעונה החדשה של המועדון. המדים החדשים והעיצוב שלהם הם תוצר של שיתוף פעולה בין שני מותגי ספורט מובילים".

ועכשיו, אחרי כל ההקדמה, אתם מוזמנים להיכנס לחנות הרשמית, לבחור את החולצה שלכם ולהיות מהראשונים שיירכשו אותה. רכשתם את החולצה? העלו תמונה לסטורי ותייגו אותנו – ואנחנו נשתף.

בהמשך לעיטורי האבן הירושלמית על המדים החדשים, גם הצילומים התקיימו באחד מהמקומות המזוהים ביותר עם עיר הבירה – מתחם עיר דוד. מתחם קסום ומרגש המספר את סיפור העיר כולה ומעביר את המורשת של העיר.

אנו רוצים להודות מעומק הלב לכל אנשי הצוות וההנהלה במתחם, על ההרתמות והסיוע, הכלל גם סיור במתחם לשחקני הקבוצה.

את הקולקציה החדשה צילם הצלם והיוצר תום סיימון, שצועד איתנו שנה שניה ברציפות בצילום קמפיין התלבושות.