רוני לוי: "רוצים לצאת לפגרה עם ניצחון"

רוני לוי
29 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר "מילניום" ירושלים התייחס במסיבת העיתונאים למשחק מול הפועל רעננה. שי קונסטנטין: "אני מאמין בקבוצה שלנו"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ערכה היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים השבועית שלה לקראת המשחק מול הפועל רעננה במסגרת המחזור השני של ליגת "הבורסה לניירות ערך", אשר ייערך ביום ראשון הקרוב בשעה 20:00 באצטדיון המושבה.

הקבוצה, שצפויה להתאמן היום בערב, מחר בבוקר ובמוצאי שבת, יודעת שניצחון על החבורה של מנחם קורצקי ייתן דחיפה להמשך.

מאמן הקבוצה, רוני לוי אמר בפתיחת מסיבת העיתונאים על הזימון של קינדה לנבחרת: "כמועדון וכמאמן אנחנו שמחים וגאים ששחקן שלנו מגיע לנבחרת. מאמין ומקווה שיהיו זימונים נוספים במהלך העונה. אני חושב שהזימון של גדי הוא ראוי".

לקראת המשחק מול הפועל רעננה אמר: "אני חושב שהמשחק נגד ב"ש היה משחק טוב מאוד שלנו. הגענו להזדמנויות להכריע את המשחק, לא הצלחנו, מקווה שנעשה את זה במשחק הבא. אבל המשחק מול רעננה הוא משחק אחר לגמרי. רעננה מסוכנת בכל הקשור להתקפות מעבר, וראינו את זה נגד מכבי חיפה. יש לנו את הרצונות שלנו ונרצה לנצח את המשחק".

"שיחקנו נגדם בגביע הטוטו, הם מסוגלים גם לעשות הגנה נסוגה וגם להיות קבוצה טקטית. מתחילת העונה הקבוצה יצרה ציפיות טובות, והשחקנים עובדים בצורה טובה באימונים".

על הרכש החדש: "התרשמנו מוורדאסקה. הוא שחקן צעיר ומבטיח עם פוטנציאל גדול. צריך להתרגל לקבוצה ולהיכנס לכושר משחק".

"יש לנו שחקנים מוכשרים עם הרכב התקפי. חסר לנו טיפה את הגול המהיר שיפתח את המשחק. במשחקים הקודמים השכלנו לעשות את זה. השחקנים נותנים לנו סיבות להאמין שזה אפשרי. אנחנו רוצים לצאת לפגרה עם ניצחון".

"בית"ר צירפה הרבה שחקנים טובים מאוד ועשתה מסע רכש בקיץ האחרון, שחקנים בולטים בליגה הישראלית. היא העמידה קבוצה טובה מאוד. המועדון עושה הרבה מהלכים כדי להיות מועדון מוביל. אני מאוד מרוצה מהקבוצה".

שי קונסטנטין התייחס לאי זימונו לנבחרת: "אם לא הייתי מאמין בעבודה קשה לא הייתי מגיע לאן שהגעתי. לא מתעסק בהחלטות של מאמנים ומאמין שהזימון יגיע". לקראת המשחק הוסיף: "אני מאמין בקבוצה שלנו. אנחנו נתכונן לרעננה. רוני עובד איתנו על התקפות מעבר, נראה וידאו ונעבוד גם על טקטיקה".

באופן אישי הוסיף: "אני מרגיש מדהים בקבוצה. חדר הלבשה מהטובים שהייתי בו. יש כאן שחקנים מהירים וזה בונוס. כל הקבוצה הזאת מלאה בשחקנים כישרוניים. זה כיף. זה משדרג אותי אישית".