רוני לוי מונה למאמן הקבוצה: "שמח ומלא מוטיבציה לאמן את בית"ר ירושלים"

13 יוני 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רוני לוי מונה למאמן בית"ר לשנה. המאמן לאחר החתימה: "אני מודע לאחריות ואעשה הכל כדי להשיב את בית"ר למקום הראוי לה".
כותב: מערכת האתר

רוני לוי יהיה זה שיעמוד על הקווים וידריך את הקבוצה בעונה הקרובה.

לוי לאחר החתימה: "שמח ומלא מוטיבציה לאמן את בית"ר ירושלים, מועדון גדול וחשוב בכדורגל הישראלי, אני מודע לאחריות ואעשה הכל כדי להשיב את בית"ר למקום הראוי לה. רוצה להודות  לבעלים משה חוגג, לאלי אוחנה וליוסי בניון על האמון ומשוכנע שיחד נוכל לעמוד במשימות העומדות לפנינו. מבטיח לקהל הגדול של בית"ר שהוא יראה קבוצה טובה, מחויבת וחזקה שתאבק על כל התארים".

המנהל המקצועי יוסי בניון הוסיף: "אני שמח על החתמתו של רוני לוי, ללא ספק מדובר באחד המאמנים הכי טובים שיש בכדורגל הישראלי. אני משוכנע במאה אחוז כי רוני הוא האדם והמאמן המתאים ביותר להוביל את הדרך אותה אנו מתווים במועדון בסדר גודל שלנו . אני בטוח שיחד עם רוני נגיע למקומות אליהם אנו שואפים".

המאמן בן ה-52 חוזר לקדנציה שלישית בבירה, אחרי שכבר אימן את הצהובים-שחורים ב-2011 ולאחר מכן עמד על הקווים בעונת 2013/14. ברזומה שלו ניתן למצוא שלושה תארי אליפות, שני גביע טוטו וזכייה אחת בגביע המדינה. בנוסף, הגעה לשמינית גמר גביע אופ"א ופעמיים לשלב הבתים של הליגה האירופית. בשנים האחרונות לוי אימן מחוץ לישראל בליגה הרומנית את אוניראה אורזיצ'ני וסטיאווה בוקרשט, כמו גם את אנורתוזיס בקפריסין.

בהצלחה רוני!