קודם כל מועדון: בית"ר בשבוע מלא פעילויות לטובת החברה

12 מרץ 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הטקסים המרגשים, העזרה לאנשים בחברה, ויום המעשים הטובים שיתקיים ביום שלישי. גם כשלא כל כך הולך על המגרש, אנחנו לא מאבדים את הדרך
כותב: מערכת האתר

מועדון כדורגל נמדד בהרבה מדדים. אחד מהם, שהוא אולי החשוב שיש מעבר לתוצאות על הדשא, הוא התרומה לקהילה. מעבר למאות הילדים שאנחנו משמחים בבית וגן, כאלה שידם אינה משגת או בעלי צרכים מיוחדים, בואו נסתכל על כל מה שקרה בשבוע האחרון ומה יקרה בשבוע הקרוב.מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים מאז ומתמיד שם את התרומה לקהילה בראש מעיניו ותמיד מחפש כיצד בתור מועדון בעל מאות אלפי אוהדים ניתן לעזור, לתרום ולהעלות חיוך לאנשים רבים אשר זקוקים לתמיכה שכזו. מרגש ומחמם לראות את השחקנים והילדים החולים שרים ורוקדים יחד. שנזכה להמשיך לעזור ולתמוך בקהילה ובעם ישראל.

בואו נתחיל ביום ראשון. אמנם על הדשא זה נגמר באכזבה, אבל ביציע ההתרגשות והדמעות של המשפחות לא עצרו לרגע. אוהדי הקבוצה, בשיתוף המועדון ולבקשת פורום "בוחרים בחיים" של משפחות אשר שכלו את יקיריהם, קיימו במשותף במחצית המשחק טקס זיכרון מיוחד לזכרם של אוהדי הקבוצה רפאל אליהו ז"ל ויגל יעקב יניב ז"ל, ויתר הנרצחים מהפגועים הנוראים שארעו בעת האחרונה בבית הכנסת בנווה יעקב ובחווארה.

בני משפחתם של רפאל בן אליהו ז"ל והאחים יגל יעקב והלל מנחם יניב ז"ל לקחו חלק פעיל מהטקס המרגש כשעלו לכר הדשא עם תמונתם של הנרצחים לקולות עידוד של אוהדי בית"ר. במקביל, נפרס ביציעים דגל ענק בו הוזכרו יתר שמותיהם של הנרצחים, אזרחים וחיילים אשר נרצחו בגל הפיגועים האחרון.

כרהגלנו בקודש, בחג הפורים, שלחנו את מחלקת הנוער לשלל מעשים טובים. אירוע מרגש שאירע שייך למחלקה, שביחד עם המאמן,ליאור קן דרור, חילקו משלוחים ומתנות במחלקת הילדים בשערי צדק. מאמן קבוצת הנערים ליאור סיפר: "היום אחרי האימון היינו בשערי צדק בחלוקת משלוחי מנות וצעצועים שקיבלנו תרומה מהפרויקט של הילי אמסלם ז״ל, האמא דיברה איתנו בשיחת וידאו בווטסאפ והסבירה כמה זה ממלא אותה הפרויקט וכמה זה עשה לבת שלה טוב כשהייתה בבית חולים ובאו לבקר ולשמח אותה, תודה לסיון המנהלת בכל העזרה והרמת הפרויקט".

אחת האימהות של השחקנים סיפרה בהתרגשות: "היום זכיתי להתלוות לסיון ליאור והבנים המתוקים, בחלוקת משלוחים ומתנות במחלקת הילדים בשערי צדק חוויה מאוד עוצמתית ומרגשת, נותרתי חסרת מילים ועם דמעות. תודה לסיון על חיבור למיזם מאוד מיוחד ומרגש, אשריי חברתך שהפכה את היגון שלה לנתינה עבור החברה".

קבוצת הנוער של בית"ר, ביחד עם מאמנם, סמי מלכה, הגיעו למשלוחי מנות למועדון הגיל השלישי במינהל קהילתי יובלים בקרית יובל. השחקנים שימחו את הקשישים
ורקדו ביחד עם הקשישים לצלילי שירי נוסטלגיה על ביתר ירושלים, שמעו סיפורים והתחברו לקהילה ממנה הם יוצאים ובתקווה ובעתיד שיירתמו ויתרמו לה גם בהמשך.

בנוסף, בהמשך השבוע הרווי במעשים טובים, בעלי הקבוצה, ברק אברמוב, הודיע כי החליט לתרום בשמו ובשם המועדון מחצית מהסכום של הטיפולים לאוהדת הקבוצה אביגיל שרעבי אשר חולה וזקוקה לעזרה. אנו מאחלים לאביגיל שיקרה לליבנו אריכות ימים ושתחזור אלינו ליציע בשיא הכוח ובמהרה.

אם יש לכם עזרה קהילתית שאנו יכולים לסייע לכם, או אם ילדכם סובל מחרם או הצקות, אנחנו כאן בשבילכם. נשמח לשמוע במייל [email protected]
כמו כן, הקבוצה תיקח חלק ביום המעשים הטובים שיתקיים ביום שלישי הקרוב בפעילות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים בשיתוף עיריית ירושלים.