עם הכי הרבה נקודות: בית"ר ירושלים העפילה לחצי גמר גביע הטוטו

12 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שני פנדלים חילקו את הנקודות בין בית"ר לאשדוד, במשחק שהסתיים ב-1:1 ונתן את החותמת הרשמית - פוגשים את ב"ש בטדי
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים השלימה הערב את המשימה הראשונה שלה לעונה הקרובה, כשעלתה לחצי גמר גביע הטוטו מהמקום הראשון בבית א'. החבורה של רוני לוי סיימה את המשחק ב-1:1 מול מ.ס אשדוד, כשבחלקים גדולים מהמשחק, נתן המאמן את הבמה לשחקנים שצריכים לצבור עוד דקות.

כ-2500 צופים הגיעו לאצטדיון, וראו את המחצית הראשונה נפתחת בלחץ על השער של אשדוד וכבר בדקה ה-12 פלומיין כבש מכדור רוחב של קינדה, אך השער נפסל מטענה לנבדל. בדקה ה-29 פלומיין חדר לרחבה, אוואני הכשיל אותו והשופט הצביע על הנקודה הלבנה, פלומיין בעט לפינה הימנית וקבע 0:1 לבית"ר.

במחצית השנייה, דקה 62 תמיר עדי מכשיל ברחבה את מוחמד כנעאן ושובל גוזלן משווה את התוצאה לאשדוד. חלוקת נקודות בסיום.

בחצי הגמר מחכה הפועל ב"ש שבוע לפני שנפגוש אותם גם במחזור הליגה הראשון.

semi final
צילום: ינון פוקס

רוני לוי אמר בסיום: "בוא נהיה הוגנים היה עלינו את העומס הכי גדול, אנחנו בסך הכל בונים את עצמנו ואני מחכה לראות מה נקבל משחקנים מסוימים. יש אופטימיות. מה שמתרגלים בא לידי ביטוי, עושים את המינון הנכון. שיתפנו הרבה צעירים, רבע שעה ראשונה היו סוג של שוק, הכנסנו את השחקנים המובילים והגענו לחצי גמר בלי פציעות".

דן איינבינדר אמר: "כן אפשר לראות ולהבין שיש דרך חדשה. אנחנו צריכים לעבוד קשה, זה מוסיף אוירה טובה ומוריד לחץ מסביב. זאת משימה ראשונה. בסופו של דבר אנחנו רוצים לדבר חזק ולשלב עם זה אופי. אם נחבר את זה, ואת הכישרון זה יכול להיות שילוב מנצח. אני מאוד אופטימי".