נעשה טוב יהיה טוב- בית"ר ירושלים מציינת את יום המעשים הטובים

14 מרץ 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים התייצבו בבוקר בהיכל הספורט מלחה בירושלים לפעילות מרגשת בשיתוף עם עיריית ירושלים והפועל ירושלים והוכיחו שעשיית טוב מאחדת את כולנו
כותב: assaf nachum

יום המעשים הטובים המצוין היום ברחבי ישראל ועל ידי כל קבוצות ליגת העל, לא פסח גם על בית"ר "גשם" ירושלים. שישה משחקני הקבוצה, מיגל סילבה, נתנאל דלויה, אבישי כהן, עמית כהן, דן עזריה וליאון מזרחי, הגיעו על מנת לשחק עם ילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים. האירוע, שהתקיים באולם הספורט הוותיק במלחה, כלל מאות ילדי בית ספר, שהגיעו לעודד באירוע ולהצטלם עם השחקנים שלנו, שהיו עסוקים יותר בחתימות וסלפי מאשר במשחק עצמו.

השחקנים, שהיו שותפים לאירוע ביחד עם שחקני הפועל ירושלים שהגיעו גם כן, התחלקו לקבוצות כאשר כל שניים מהם צוותו לקבוצת צרכים מיוחדים, שהתחרו במקביל על הפרקט בשני משחקים שונים. כמובן שלא הייתה ספירה של תוצאה אלא יותר הנאה גדולה מצד כולם ושאגות בכל פעם שנקלע סל באחד מצידי המגרש. מי שעוד כיבד את האירוע בנוכחותו היה ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, אשר הגיע ביחד עם מנכ"ל העירייה, איציק לארי, והעניקו תשורות למשתתפי האירוע.

יום המעשים הטובים מצוין כחלק משיתוף הפעולה של מנהלת הליגות לכדורגל עם עמותת "רוח טובה" מקבוצת אריסון שמפעילה את יום מעשים טובים ואגף הספורט בעיריית ירושלים. במשחק הראווה הידידותי, שיחקו שחקני שתי הקבוצות טורניר כדורסל 2 על 2, כשבכל משחקון שולבו ספורטאים עם צרכים מיוחדים מליגת הכדורסל של אגף הספורט בעיריית ירושלים לספורטאים עם צרכים מיוחדים.

יום המעשים הטובים ה-17 מצוין היום בכל רחבי הארץ ויתקיימו בו אלפי פעילויות התנדבות ועשיית טוב. למעלה משני מיליון ישראלים השתתפו, כש-95% מהרשויות המקומיות נטלו בו חלק. יום המעשים הטובים פרץ את גבולות המדינה ומיליוני בני אדם מ-110 מדינות. השנה פעילויות יום המעשים הטובים התקיימו תחת המסר "חושבים טוב, מדברים טוב, עושים טוב". כשהרעיון הוא לייצר מסה קריטית של עשיית טוב למען יצירת שינוי חיובי, ולקרוא לכל
אחת ואחד לעשות מעשה טוב – קטן או גדול – כל אחד לפי יכולתו ונטיית ליבו.