ניקולסקו: "מחבקים אותי פה כמו משפחה"; אבוקסיס: "משחק משוגע"

18 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי טירוף ה-3:6 בטדי, המאמן וכוכב המשחק התראיינו לעיתונאים. אבוקסיס: "נלמד את הטעויות גם ונשפר". ניקו: "צריך לעכל את המשחק הזה"
כותב: מערכת האתר

וואוו, אם לא הייתם אתמול בטדי כנראה שפספסתם את אחד המשחקים המטורפים בחייכם. 3:6 מהדהד של בית"ר שלנו לרשת של מכבי נתניה. למרות כמה רגעים של לחץ, הצהובים שחורים (המקוריים) ידעו איך לצאת מהלחץ ולסיים את המשחק בצורה מרשימה.

יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "היה פה אחד המשחקים המוזרים, חצי ראשון אדיר, חטיפות, גולים יפים, פרגון. 20 דקות מהגרועות שהיו לי כמאמן. במחצית לא ראיתי שחקנים זחוחים. ננתח את זה, עשינו את כל הטעויות האפשריות. אני שמח שמשחק ההתקפה שלנו היה אדיר, אני לא יכול לכעוס על השחקנים שכבשנו שישייה, אבל נצטרך לתקן את מה שהיה פה.

הפסקתי להתעסק בביקורת על זה שאני מאמן הגנתי או משהו, אני חי את הקבוצה שלי, יש לנו חלק התקפי טוב, שצריך לעזור גם לחלק ההגנתי. היה קשה להשתלט על מה שהיה פה במחצית השניה, שיחקנו לא בשכל. אסור לנו להגיע למצב כזה. אסור לרדת ככה 20 דקות. מותר 2-3 דקות ואז ששחקנים ירימו אחד את השני. אני שמח שהמומנטום חזר אלינו, ובסוף בסוף יש את הטעם הטוב של הניצחון. הרגשתי שהמשחק יכול לברוח. ב-2:4 העברתי את דגני להיות בלם, ושרקו לפנדל שלא היה. אלה רגעים שנצטרך לדעת לצאת מהם, אבל טוב לעשות את זה מנצחונות.

גם שחקני ההתקפה שלנו עוזרים להגנה שלנו וימשיכו לעזור. דגני בקישור ומחיאס לא נמצא אנחנו במצב אחר בהגנה. גם אור זהבי היה טוב היום, גם אורי דהן, ההגנה עשתה משחק יחסית טוב, תחילת המחצית השניה כולם לא היו טובים, גם ההגנה וגם ההתקפה. אנחנו קבוצת כדורגל ביחד וליצור איזון. אנחנו חייבים ליצור איזון בקבוצה הזאת. קבוצה טובה זאת קבוצה שקשה לשחק מולה.

זה נכון שבאנו לא מוכנים למשחק מול נתניה, הרבה שחקנים לא היו בחמישה שישה משחקים ראשונים. אתה חוזר למשחקים מהעבר וכואב אותם, אבל בשישה-שבעה משחקים האחרונים אנחנו נראים הרבה יותר כקבוצה. לאורך כל הזמן אתה חושב מה אתה יכול לעשות לקבוצה. אנחנו מנסים לקבל את ההחלטות הטובות. כשדגני עלה לקישור נפתחת לנו עוד אופציה. רוב המשחק היה טוב, חוץ מ-20 דקות. נותר לנו למצוא את האיזון רק ויהיה בסדר"

על עמדת השוער הוסיף: "איתמר ישראלי לקח היום כדורים טובים. אנחנו חושבים מה עוד אפשר לעשות".

ומה אומר כוכב הערב, איאון ניקולסקו? מבחינתו הוא שמח על החגיגה שנתן לאוהדים: "אני צריך עוד לעכל את המשחק הזה, אני שמח מאוד שניצחנו, זה הדבר הכי חשוב של היום. זאת הפעם הראשונה שהבקעתי ארבעה שערים במשחק וזה מדהים. אני מפוקס כאן, ברור שהמטרה כמו כולם היא לשחק באירופה אבל טוב לי כאן.

מחבקים אותי פה כמו משפחה, אני מרגיש טוב כל הזמן, עוזרים לי, וזאת התודה שלי אליהם, אני אוהב את המועדון הזה ושמח מאוד להיות כאן. אני לא מתחרט על הגול השני – הם נהמו כמו קופים עבורי ועבור דנילו וזאת התגובה שלי. אני לא צריך תירוצים, אולי רציתם שאבעט החוצה? זאת העבודה שלי ועשיתי אותה.

"נתניה קבוצה טובה, התחלנו טוב ובגלל זה הובלנו ככה, אבל אי אפשר לשלוט בכל המשחק, אנחנו קבוצה צעירה, הפסדנו להם בתחילת העונה ולא היה לנו באלאנס. היינו צריכים לשחק בשקט, אבל ניסינו יותר מדי דריבלים ואיבדנו ביטחון ונתנו להם ביטחון.

ירדן שלושה אסיסטים, אני ארבעה שערים, דנילו גול, אנחנו נהנים מהכדורגל. אנחנו עושים את העבודה".

לרכישת מיני מנוי לחצו כאן