מתחילים את ההכנות ל-2020

ביקור בסוצ'י
12 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
למרות שעוד לא התחילה העונה, במועדון כבר עובדים לקראת העונה הבאה. לא רק מחנה אימון, בקרוב גם תבחרו את התלבושת
כותב: מערכת האתר

מנכ"ל בית"ר ירושלים, מוני ברוש והסמנכ"ל גיא ויטקובסקי, הגיעו לעיר סוצ'י ברוסיה, על מנת לבחון את האפשרות לקיים את מחנה האימונים של הקבוצה בקיץ הבא בעיר. הביקור הוא חלק מסדרת הכנות מוקדמת שעורך המועדון לקראת העונה הבאה וכוללת בין היתר את מחנה האימון בקיץ ותלבושת הקבוצה של חברת umbro.

כחלק מההכנה למחנה האימונים של בית"ר ירושלים ב-2020, סיירו נציגי בית"ר במתקני האימונים והספורט שבעיר ובסביבתה ביחד עם נציגי חברת Junny Tours. במהלך הביקור נערכה פגישה עם נציגי קבוצת הכדורגל של סוצ'י, המשחקת בליגת העל ברוסיה, בה נבחנה האפשרות לשיתוף פעולה בין המועדונים.

"הופתעתי לטובה", כך סיכם את הנסיעה מוני ברוש, מנכ"ל המועדון. "סוצ'י היא עיר שנבנתה מחדש בעשור האחרון על טהרת הספורט על מנת לארח את משחקי אולימפיאדת החורף והגביע העולמי. עם טיסה ישירה של ישראייר של שעתיים בלבד, מתקנים חדשים ומרשמים, מזג אויר נוח והאפשרוית לשיתוף פעולה עם המועדון המקומי, סוצ'י היא בהחלט אפשרות שתבחן ברצינות. בהמשך השנה יצא הצוות המקצועי, בראשות המנהל המקצועי יוסי בניון, לבחינה נוספת של המקום."

סוצ'י הפכה ליעד מרכזי של תיירים ישראלים בשנה האחרונה, לא מעט בזכות חברת Junny Tours המפעילה חופשות ונופש בעיר. לאור הצלחתה להביא אלפי ישראלים ליעד, פועלת החברה בשיתוף לשכות התיירות והספורט המקומית לקידום תיירות הספורט בעיר.

על פי אילן מור, מנכ"ל Junny Tours, סוצ'י היא "יעד מקצועי מצויין לא רק עבור בית"ר ירושלים". "אנחנו מתמחים באספקת שירותים ברמה גבוהה ביותר לישראלים המבקרים בסוצ'י וכעת בשיתוף העיר נרחיב את שירותינו למגזר הספורט. סוצ'י היא עיר של ספורט המכילה מתקני ספורט ברמה הגבוהה ביותר, ולא רק עבור כדורגל אלא לכל ענפי הספורט. חברת ג'וני טורס בחרה להציב ישראלים בכל היעדים סוצ'י, בטומי וטיביליסי כדי לחזק את הקשר עם יעדי התיירות ולאפשר שירות מיטבי ללקוחותיה, מה שיאפשר לנו יחד עם חברת ישראייר להעניק לבית"ר ירושלים את כל האמצעים הנדרשים על מנת להתרכז באימון המקצועי."

 

ביקור בסוצ'י

 

ביקור בסוצ'י