מחלקה ללא הפסקה: מבול החתמות במחלקת הנוער של בית"ר ירושלים

27 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הילדים שחוזרים הביתה, השחקנים שרצו להגיע מהקבוצות הגדולות. משהו חדש ומרתק במחלק הנוער של המועדון
כותב: מערכת האתר

מחלקת הנוער שלנו תמיד היתה ועודנה אחת הגאוות הגדולות ביותר של המועדון. כאשר הגיע בעלי הקבוצה, ברק אברמוב, לרכוש את בית"ר, הוא הציב את המחלקה בתיעדוף הגבוה ביותר על מנת לייצר שחקני בית וקבוצות תחרותיות והדרך לשם נסללת ונבנית.

במהלך השבוע האחרון התקיימו מספר החתמות משמעותיות במחלקה בכל הקשור לפיתוח הצד המקצועי, שחקנים חדשים, וכאלה שחזרו מניסיונות בחיפה, בקטמון ועוד, והבינו איפה הדבר האמיתי. אז אנחנו כאן כדי לעשות סדר בשבים הביתה והמצטרפים החדשים.

נתחיל עם חזרתו המרתקת של יאן יוסופוב. החלוץ, בן ה-17, שהיה אחד החלוצים הפורים במחלקת הנוער לאורך כל השנים מאז שהיה ילד, עזב בקיץ האחרון למ.ס אשדוד, על מנת להשתלב שם, אבל בסופו של דבר חזר אל הבית. יוסופוב מגיע להיות חלק מקבוצת הנוער, שנמצאת כעת במאבקים בתחתית ליגת העל, אך עם פוטנציאל אדיר לעלות ולהתקדם למעלה, אותו ינסו לממש ביחד עם המאמן, דני היימן.

יוסופוב, שהיה חברו לקבוצה של עדי יונה, ואף היה חלק מסגל הבוגרים הקיץ, ישאף גם להשתלב בסופו של דבר גם בקבוצה הבוגרת של המועדון, כמו יתר חבריו לקבוצה. יוסופוב, חתם לשנתיים וחצי עם אופציה לשנתיים נוספות.

נמשיך עם ההחתמה של הקשר המחונן שגיא ישראלי, בן ה-19, אשר חזר לבית"ר לאחר שנים ארוכות של נדודים בהפועל ירושלים. השחקן החדש-ישן שלנו יחבור מידית לקבוצת הנוער, ויעמוד לרשות המאמן. נערים א' קיבלו שני שחקנים חדשים ומעניינים בדמות יונתן כהן, אשר מגיע ממכבי חיפה וגם לידור זרפה מהפועל רמת גן, שהגיעו לאחר שיחות ארוכות.

עוד לפני כן סיכמו במועדון שוהם רחמים מהפועל ירושלים וישי גריבי מנורדיה שהצטרפו לנערים ב' של סמי מלכה, שמנסה להעפיל לליגת העל. אביעד לוק ויובל אברהמי מהפועל ירושלים ואביעד רוזלמן מעמק חפר הצטרפו לנערים ג', אורי ברגמון מנורדיה הצטרף לילדים א' צפון, רועי יונה ממודיעין הצטרף לילדים ב', אוראל אבוקסיס מנורדיה לילדים ג', מאור מלצר ונועם סלגדו הצטרפו לטרום א'. נזכיר גם כי בתחילת השנה חזר שחר ויסג'י הביתה ממכבי פתח תקווה לנערים א'.

בשנה האחרונה מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים פועלת באינטנסיביות ובעילות על מנת לשפר את פני המחלקה ולמשוך אליה עוד ועוד כישרונות צעירים. מחלקת הנוער משקיעה זמן רב ומשאבים רבים וכעת אפשר להתחיל לקצור את הפירות. לאחרונה, חנך המועדון חדר כושר חדש לשחקני הנוער במגרש האימונים של הקבוצה בבית וגן.

ההתקדמות הבלתי פוסקת של מחלקת הנוער מתבטאת בעיקר, בשילוב בין חינוך למקצועיות בצורה הטובה והיעילה ביותר באמצעות הקמת חדרים אשר ישמשו ללימודים, למורים פרטים, לאסיפות הורים, להעשרות במגוון תחומים ועוד.

המועדון מאחל לשחקנים שהגיעו בהצלחה גדולה בדרך, גם לשבים וגם לחדשים. כעת הבמה שלכם!