לא נחים באסרו חג: משחקי הילדים של בית"ר "מילניום" ירושלים

קבוצת ילדים ב מול הפועל קטמון
22 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצות טרום א' ניצחו את רחובות וקרית אונו, ילדים ב' שיחקו מול קטמון. צפו בתמונות ושימרו למזכרת
כותב: מערכת האתר

היום האחרון של חופשת סוכות עבור הילדים (אסרו חג) נוצל הבוקר על ידי מספר קבוצות במחלקת הנוער, על מנת לערוך מספר משחקים – חלקם בבית וגן וחלקם במשחקי חוץ. שלוש קבוצות, שקיבצו אל משחקיהם מספר לא מבוטל של הורים, שנהנו לראות את הילדים רצים על כר הדשא, ועל הדרך גם צפו באימון הקבוצה הבוגרת שנערך במקביל.

שחקן קבוצת ילדים א
שחקני קבוצת ילדים א'

בין הקבוצות ששיחקו היום ניתן היה למצוא את ילדים א' במשחק אימון פנימי, שהחל כבר בשעות הבוקר המוקדמות, שאת התמונות שלהם תוכלו לראות בגלריות. מי שעוד שיחקו היום היו קבוצת טרום א', שניצחו 3:13 את מכבי רחובות במסגרת המחזור הראשון של משחקי הליגה, כשבין השחקנים הבולטים ניתן היה למצוא את עמית שורקי, שכבש 5 שערים, נועם סבאג עם שלושה, עוז דודאי עם צמד, הראל יונה, רועי אוסטר ואורי כהן, שכבשו שער כל אחד. קבוצת טרום א' צפון ניצחו 3:34 את הפועל קרית אונו.

שחקן קבוצת טרום א
קבוצת טרום א'

במשחק נוסף שהתקיים היום, נערך "דרבי" ירושלמי בין בית"ר ירושלים (ילדים ב') לבין הפועל קטמון. שתי הקבוצות נפגשו במתחם בית וגן, ובסופו של המשחק, עמדה התוצאה על 4:0 לבית"ר. בין הכובשים ניתן למצוא את דביר זינדני, יונתן סורקין, תום זמברג ואופיר לב.

קבוצת ילדים ב נגד הפועל קטמון
קבוצת ילדים ב'

שימו לב, משחק הנוער צפוי להתקיים ביום שישי הקרוב בשעה 14:00 במתחם ארזים, ולא בבית וגן. קבוצת הנוער תשחק מול קרית שמונה ותנסה לחזור למסלול הניצחונות לאחר ההפסד למכבי תל אביב בשבת.