יאללה, בואו לשחק: מחלקת הנוער במחזור מלא במשחקים

23 פברואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הנוער יארח את מכבי חיפה וינסה לשחזר את הסיבוב הראשון, נערים ג' יפגשו את הפועל תל אביב וקבוצות הילדים יעלו גם כן על המגרש למשחקים מעניינים. יש לכם תוכניות לשבת?
כותב: מערכת האתר

אחרי מספר מחזורים של גביע, ומחזורים חסרים, מגיע סוף השבוע הקרוב ובו מחזור עמוס של מחלקת הנוער שלנו, למשחקים שיחלו ביום שישי (משחק אחד) ויסתיימו עם משחק בודד ביום ראשון (סה"כ עשרה משחקים). בתווך תוכלו ליהנות מכל מיני ילדים בגילאים שונים שרצים כאן על הדשא בבית וגן וגם במשחקי חוץ, ואנחנו כאן לתמוך מרחוק ולעדכן את כל התוצאות.

אז בואו נתחיל לפי סדר הזמנים. אחת הקבוצות הלוהטות במחלקה, טרום א', עם המאמן סימן טוב כהן, תפתח את המחזור שישחקו ביום שישי בשעה 14:30 מול הפועל רמת גן (סינטטי תחתון).

בשבת כבר נכנסים להילוך גבוה: קבוצת הנוער שלנו תארח למשחק קשה מאוד את מכבי חיפה ביום שבת ב-11:50 (סינטטי תחתון, שידור ישיר בערוץ 5), כשהשחקנים שלנו יודעים שהם חייבים להתחיל ולחלץ נקודות לקראת ההמשך וינסו לשחזר את הניצחון 3:1 שהושג בחיפה בתחילת העונה. את קבוצת הנוער מאמן מהשבוע הקרוב סמי מלכה, בתקווה לעשות את השינוי.

קבוצת נערים א' תתארח בשבת בשעה 11:00 במגרש רמדה, על חוף הים באולגה מול הפועל חדרה, ונערים ג' יפתחו את המחזור בשבת בבוקר (9:00, בית וגן), כשיארחו את הפועל תל אביב במגרש הסינטטי התחתון. נערים ב' ישחקו ביום ראשון מול גדנע תל אביב במשחק, כשאת הקבוצה מאמן החל מתחילת השבוע האחרון חיים בנדה. טרום ב', עם המאמן דדי פרויד, יתארחו בשבת הקרובה אצל עירוני מודיעין השכנה (אצטדיון מודיעין חדש – ליגד), למשחק שיחל בשעה 11:00.

ילדים א', בהנהגתו של משה מור, תתארח בשבת אצל מכבי תל אביב (10:30 קרית שלום), וילדים א' צפון ישחקו ב-12:00 מול עוצמה חולון (מגרש חולון טוטו). ילדים ב' יפגשו גם הם את מכבי תל אביב בחוץ (12:00, קרית שלום), וילדים ג' יפגשו באצטדיון סירקין בפתח תקווה את הפועל פתח תקווה בשעה 20:30.