הכל מוכן: בית"ר גברה 1:3 על נס ציונה

29 אפריל 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ניצחון רביעי מחמישה משחקים בפלייאוף מביא אותנו מוכנים לחצי הגמר מול מכבי תל אביב. שועה (16 בישולים העונה) בישל לעמית כהן ודנילו אספריה, בר כהן במבצע סולו השלים
כותב: מערכת האתר

ארבעה ניצחונות מחמישה משחקים. זה המאזן של בית"ר "גשם" ירושלים בפלייאוף התחתון מאז החל, ולמרות הורדת שלוש הנקודות על ידי בית הדין, בית"ר התבססה במקום השביעי, ומגיעה מוכנה ככל הניתן למשחק הגביע הקשה מול מכבי תל אביב. הצהובים שחורים שלנו יפגשו את התל אביבים ביום רביעי למשחק על כל הקופה, כשהמנצחת תעלה לגמר גביע המדינה.

למאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, היתה מטרה לעבור את המשחק ללא פצועים או מורחקים, וכמובן לרשום ניצחון וחלוקת דקות על מנת שכולם יגיעו רעננים ליום רביעי בגביע. אבוקסיס השיג את כל המטרות, כשהראשונה בהן היא הניצחון 1:3 על נס ציונה, במשחק חוץ באצטדיון "שלמה ביטוח" בפתח תקווה.

השינויים בהרכב היו רבים, וכללו גם את נתנאל דלויה בשער במקומו של סילבה שנותר מחוץ לסגל. עמית כהן, לי-און מזרחי, דן עזריה, אורי דהן וגם פרד פריידיי עלו ב-11 של אבוקסיס, שראה את השערים נפתחים רק במחצית השניה לאחר מחצית ראשונה מאופסת. ירדן שועה, שנכנס במחצית ביחד עם אספריה, מצא את עמית כהן שהפציץ מתוך הרחבה וכבש, ובית"ר לחצה על הדוושה וכבשה את השני מרגלי בר כהן שלקח כדור, ויצא למבצע סולו שהסתיים בבעיטה מ-16 מטרים לפינה של אנטמן. אספריה הספיק לקנח, והוא וניקולסקו רחוקים שער אחד מהשוואת השיא של שאלוי ופישונט לכיבוש של זרים במהלך עונה אחת.

אבל עם כל הכבוד לסטטיסטיקה וגם לניצחון, בית"ר דרוכה לקראת משחק הגביע מול מכבי תל אביב ביום רביעי הקרוב בסמי עופר. אנחנו כבר מחכים לכם שם!

מהלך המשחק:

דקה 20- הרמה של פריידי מאגף שמאל מוצאת את הראש של ניקולסקו שנוגח מעל השער

דקה 26- קרן מצוינת של בר כהן מצד ימין מוצאת את הראש של ניקולסקו שנוגח למשקוף

דקה 50-פריצה נהדרת של שועה ממרכז המגרש מוסר כדור עומק לאספרייה שנעצר אצל אנטמן

דקה 51: עוד מהלך מצוין של שועה שפורץ ממרכז המגרש ובועט מ20 מטר כדור שעובר ליד המסגרת של אנטמן

דקה 69: גוללל!! עמית כהן מקבל מסירה מצוינת משועה ומסיים בבעיטה לפינה הקרובה. 1:0 לבית"ר.

דקה 72: שערר!! בר כהן בפריצה נהדרת בועט כדור מדויק מחוץ לרחבה היישר לפינה הימנית של אנטמן. 2:0 בית"ר

76׳: אלמוג בוזגלו צימק את התוצאה ל-2:1

81׳: שועה עם בישול נוסף, אספרייה כובש במהלך יפה את השלישי הערב