סיום: הפועל ירושלים – בית״ר ״גשם״ ירושלים 1:1

7 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
זה היה כבר בידיים. אספריה כבש לזכות בית״ר, אך שער של אופק ביטון בתוספת הזמן קבע תיקו בטדי. בשבוע הבא נארח את מכבי ת״א בטדי
כותב: מערכת האתר

משחק חוץ? הצחקתם את הקהל של בית"ר. הערב (שבת) בית״ר ״גשם״ ירושלים פגשה את הפועל ירושלים לדרבי לעיני 15,500 אלף צופים באצטדיון טדי, שאת רובו ככולו מילאו האוהדים הצהובים שחורים שלנו.

בית"ר הגיעה לאחר שני ניצחונות בליגה ובגביע ורצתה להמשיך את רצף הניצחונות רגע לפני המשחק הקשה בשבוע הבא מול מכבי תל אביב, והיתה צריכה להסתדר ללא איאון ניקולסקו (צהובים), כשעל הקווים עמד גל כהן שהחליף את יוסי אבוקסיס, שהורחק עקב צהובים.

במחצית הראשונה שתי הקבוצות לא הרבו להגיע למצבים מלבד בעיטה מסוכנת של סתיו נחמני שחלפה ליד השער.
לאחר מחצית שנייה שקולה ומספר מצבים לשתי הקבוצות, ירדן שועה, שממשיך בכושר הנהדר, מצא בהגבהה נהדרת את ראשו של אספרייה שנגח פנימה מתוך הרחבה. רק לאחר מספר דקות של VAR אושר השער סופית.

דקה לאחר השער האדומים ספגו אדום בעקבות צהוב שני לאווקה אשטה, אך עמוק בתוספת הזמן, בדקה ה-96, אופק ביטון הסתנן לרחבה, נגח לשערו של ישראלי, וקבע שיוויון דרמטי וחלוקת נקודות. 1:1 בסיום בטדי.

מהלך המשחק

דקה 13: אופיר קריאף חטף כדור מההגנה, מסר לאמצע וירדן שועה כבש – לאחר בדיקת ואר גרינפלד קבע שאין שער, בטענה לעבירה של קריאף.

דקה 29: התקפה נהדרת של בית״ר מגיעה לרגליו של סתיו נחמני שבעט כדור מסובב סמוך לקורה השמאלית

מחצית שניה:

דקה 56: פריצה נהדרת של שועה באגף הימני מסתיימת במסירת רוחב לעדי יונה שסוחט הדיפה מאדליי

דקה 85: שערר! הר הגעש הצהוב מתפרץ! מי אם לא ירדן שועה, שהרים כדור נהדר לאספרייה, שלא מתבלבל ונוגח מקרוב לרשת.

דקה 96': הפועל ירושלים משווה בהתקפה האחרונה במשחק משער של אופק ביטון ולאחר הרחקה של אשטה בצהוב שני.
1:1 בסיום בטדי.