חוזרים מהפגרה, מגשימים חלומות: אימון מיוחד של בית"ר ירושלים

27 מרץ 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו חזרו להתאמן לאחר כמה ימי חופש, והיום נפתח עם מעשה מרגש לילדים שזקוקים לחיזוק. כמו כן הילדים התפנקו במתנות באדיבות "המתנות שלי". זכרו, אנחנו כאן תמיד בשבילכם!
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים חזרה היום (שני) למסגרת האימונים האינטנסיבית שלה, לקראת המשחק מול הפועל חיפה ביום שני בעוד שבוע. השחקנים, שרובם חזרו מחופשות והזרים, שהספיקו לבקר את משפחותיהם, חזרו מלאי חוויות ופתחו את האימון בחברתם של הילדים הנהדרים אשר הגיעו למתחם כדי לקבל חיזוק והנאה.

הילדים עמדו במעגל רחב וזכו שכל אחד מהשחקנים ניגש אליהם באופן אישי, דיבר איתם, צחק איתם, וכמובן הצטלמו וחתמו להם על הכדורים והחולצות. חלק מהילדים אף זכו לשיחות אישיות מחזקות. בסיום קיבלו הילדים מתנות של בית"ר באדיבות "המתנות שלי" ועל כך תודתנו. מדובר באחת מהפעילויות החודשיות שביתר עושה על מנת לעשות טוב על הלב לילדים ולמען הקהילה. כמו כן, ביום חמישי הקרוב יגיעו נציגי המועדון ל"פתחון לב" על מנת לארוז סלי מזון לנזקקים.

מאוחר יותר קיימה הקבוצה אימון, ובתחילתו בירך מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, את אור זהבי להולדת בתו הבכורה. המאמן כינס את השחקנים בהתחלה, דיבר על החזרה מהפגרה ועל הריצה עד סוף העונה, כשהוא מצפה לראות מהם רצינות, התמדה ומאבק על ההרכב. מחר תקיים הקבוצה הרמת כוסית לרגל חג הפסח המתקרב, בהשתתפות בעלי המועדון, ברק אברמוב. מחר בשעות אחר הצהריים תקיים הקבוצה מפגש בחנות "פלטין" בירושלים, אשר חוברת לבית"ר בשיתוף פעולה. הקהל מוזמן להגיע לחנות על מנת לשהות עם השחקנים..