החשש הפך לעובדה: מיכאל אוחנה קרע את הרצועה הצולבת בברכו

ohana1
19 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקן הקבוצה, שנפצע במשחק גביע הטוטו מול הפועל באר שבע, יעבור שיקום בחודשים הקרובים, לאחר שנפגע בברכו הימנית. הבעלים משה חוגג: "נהיה לצידך לאורך כל הדרך". המאמן רוני לוי: "מיכאל נשמה אדירה, יישאר חלק בלתי נפרד מהקבוצה"
כותב: מערכת האתר

שחקן בית"ר ירושלים, מיכאל אוחנה, קרע את הרצועה הצולבת בברכו הימנית במהלך משחק גביע הטוטו מול הפועל באר שבע (1:3). אוחנה, שנאבק על כדור בדקה ה-26, הרגיש את הכאב מיד וסימן לצוות הרפואי. לאחר סדרת בדיקות בבית החולים ובדיקת MRI, התבררה חומרת הפציעה, וכעת ייכנס אוחנה לשיקום ארוך.

בעלי הקבוצה, משה חוגג, דיבר עם אוחנה בשעות הבוקר ואמר לו: "זה שובר לב, אבל אנחנו כאן לצידך לאורך כל תקופת השיקום, בכל מה שתצטרך. אנחנו מחכים לך ויודעים שתצא מזה חזק. הבריאות שלך היא החשובה כרגע, ותתמקד בה".

מאמן הקבוצה, רוני לוי, הוסיף: "כואב הלב לראות שחקן שהשקיע כל כך הרבה בניסיון לחזור למגרש, ובסופו של דבר סובל מחוסר מזל שכזה. מיכאל הוא שחקן מקצוען, נשמה אדירה ודמות חיובית בכל סביבה בה הוא נמצא. אני בטוח שהוא יתגבר גם על המכשול הזה ויצליח בשיקום שמחכה לו. אנחנו כמובן נלווה אותו בכל דבר שהוא יצטרך והוא ממשיך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו כקבוצה".

מיכאל עצמו כתב: "אין הקב"ה מעמיד אדם בנסיון שלא יוכל לעמוד בו״. כל חיי הדבר שהכי אהבתי בחיים שלי זה הכדורגל. האהבה למשחק הזה נתנה לי הכל בחיים שלי ושום דבר לא יעצור אותי מלחזור חזק וטוב יותר. אני רוצה להודות באמת מכל הלב לכולכם על התמיכה והאהבה הבלתי ניתנת להסבר. פשוט תודה. רק מחכה לדרוך שוב על הדשא. מודה אני לפניך מלך חי וקיים לעד. תודה על הכל, תמיד".

אוהבים אותך מיכאל, ומחכים לראות אותך בבריאות טובה ובצהוב שחור!