גאים להציג: ספונסר ראשי חדש – בית"ר "מילניום" ירושלים

new sponsor
15 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שמחים להודיע על הסכם חסות ראשי עם קבוצת מילניום לעונת 2019/2020
כותב: מערכת האתר

קבוצת מילניום, מהחברות המובילות כיום בעולם הלוגיסטיקה, מספקת מעטפת שירותים ופתרונות לוגיסטיים בסטנדרטים הגבוהים והמקצועיים ביותר בתחומי ההובלה, האחסנה והשירותים. הקבוצה, שקיימת למעלה מ-20 שנים, וכבר לקחה חלק בפרויקטים גדולים ומהותיים במשק הישראלי, מאגדת תחתיה 8 סניפים בפריסה ארצית המאפשרים מתן מענה לכל שלב ושלב בשרשרת הלוגיסטית, והכול במערך חכם המתוכנן בקפידה ומותאם לאופי החברה ולמוצרי האספקה.

כחלק מהסכם החסות, יתנוסס לוגו החברה בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת וכן על החולצות שיירכשו על ידי האוהדים וימלאו את אצטדיון טדי. החברה תהנה מפרסום מסיבי וחשיפה בכל דרכי הפרסום והדיגיטל שהמועדון יכול להציע. מהיום תיקרא הקבוצה בית"ר "מילניום" ירושלים.

new sponser1

בעלי המועדון, משה חוגג, אמר לאחר החתימה על ההסכם: "קבוצת מילניום הינה חברה גדולה ונחשבת מאוד בתחומה, ואנחנו שמחים על החלטתה להצטרף למשפחת בית"ר ירושלים. קבוצת מילניום תהנה מחשיפה אדירה, ומהיום היא חלק מהמותג שלנו. אנו מודים לחברה על הבחירה בדרך החדשה ועל הרצון המשותף להיות חלק בלתי נפרד מהמועדון. החתימה עם מילניום מביאה לידי ביטוי עלייה משמעותית בהיקף הספונסרים שמתחברים למועדון ואת הבעת האמון במותג שהולך בדרך הבית״רית של ואהבת לרעך כמוך".

בעלי החברה, האחים פיני ושמעון סבח, מסרו: ״כאוהדים שמלווים את הקבוצה כבר עשרות שנים זהו יום מרגש עבורנו, קבוצת מילניום ובית"ר חולקות חזון וערכים משותפים. אנו מברכים על הדרך של המועדון ועל המסר בו הוא דוגל – ואהבת לרעך כמוך, ומאמינים כי בעבודה שיווקית משותפת של בית"ר מילניום ירושלים נצמיח את 2 המותגים להצלחות גדולות ומשותפות ובעזרת – השם לאליפויות רבות״.

בטקס החגיגי שנערך נכחו בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, יו"ר המועדון, אלי אוחנה ומנכ"ל המועדון מוני ברוש. מטעם חברת מילניום הגיעו הבעלים ומנכ"ל הקבוצה, שמעון סבח, מנהלי הפיתוח העסקי, שגיא ועומרי סבח, מנהל חטיבת הדלקים אסיף עמירה ורון סבח.

new sponser2