בית"ר חזרה להתאמן, מיכאל אוחנה הגיע לבית וגן

prectice
21 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני הקבוצה חזרו להתאמן לקראת משחק הליגה הראשון. מיכאל אוחנה הגיע לאימון כדי להתחיל שיקום
כותב: מערכת האתר

לאחר שאמש קיבלו השחקנים יום חופש, חזרו היום שחקני בית"ר ירושלים לאימונים, כשאחד נערך בשעות הבוקר, והשני נערך אחר הצהריים. מי שתפס את מירב תשומת הלב הוא מיכאל אוחנה, שהגיע לאימון על מנת להתחיל את הליך השיקום שעומד לפניו, לאחר הפציעה שעבר. אוחנה נראה אופטימי, דיבר עם אנשי המועדון והשחקנים, והודה לכל השחקנים והאוהדים על התמיכה הרבה שקיבל בימים האחרונים.

האימונים התנהלו בקצב גבוה, בתחילת אימון הבוקר עבד מאמן הכושר טלמו דה אנדרס עם השחקנים. לאחר מכן עברו השחקנים לתרגולים טקטיים לקראת המשחק עם המאמן רוני לוי ועוזרו, חיים שבו וקינחו בסוף במשחקון. כאשר הסתיים האימון, הגיעו השחקנים לחדרי ההלבשה לארוחת צהריים, ויצאו למנוחה לפני שחזרו שוב לבית וגן לאימון הערב. לאחר מכן, יצאו השחקנים לארוחת גיבוש ביוזמתם. הקבוצה צפויה להתאמן מחר אחר הצהריים ובשישי בבוקר. במוצאי שבת ייערך האימון המסכם לקראת המשחק מול הפועל באר שבע (ראשון, 20:15). בקבוצה מצפים להתעוררות נוספת בגזרת המנויים לאחר שהשיא של השנה שעברה נשבר אמש.

במועדון מצפים מהאוהדים להמשיך ולהגביה את הרף לאחר שבירת שיא המנויים, כשרכישתם יכולה להתבצע בקלות דרך אתר האינטרנט או דרך משרדי לאן. כרטיסים למשחק ניתן לרכוש כאן. במידה ורכשתם מנוי ולא קיבלתם את הכרטיס, אנא מלאו את הטופס הנ"ל ונציגי לאן יחזרו אליכם.

בנושא אחר, אמו של מנהל המשק של בית"ר ירושלים, מאיר הרוש, נפטרה הבוקר. מועדון בית"ר מילניום ירושלים משתתף בצערו של מאיר היקר ובני משפחתו, ומקווים שלא יידעו עוד צער.