ביקור מרגש בעוטף עזה והשקת בית הספר לכדורגל

פתיחת בית ספר לכדורגל שדות נגב
12 יוני 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יום משמעותי מאוד עבור מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים עם ביקור וסיור בעוטף עזה וחניכת בית הספר לכדורגל במועצה האזורית שדות נגב
כותב: מערכת האתר

לפני כשבוע היינו אמורים להגיע לארוע השקת בית הספר לכדורגל במועצה האזורית שדות-נגב שבעוטף עזה בשיתוף פעולה עם המועדון. בעקבות המצב הביטחוני הביקור נדחה ובעזרת כל הגורמים במועצה ובמועדון הגיעה הקבוצה היום.

בבואנו התקבלנו ע"י ראש מועצת שדות נגב מר תמיר עידןיוני ממו מנהל המתנ"ס, אסי אלמסי חבר ועדת הספורט ואריה אזרד מנהל מחלקת הספורט, בפתיחה חגיגית ובמילים חמות. לאחר ארוחת צהריים יצאנו לסיור סביב גדר העוטף עם קב"ט המועצה רפי בביאן ואף ראינו את סוללות כיפת הברזל הפרוסות באזור. בסיום הסיור נפגשנו עם ילדי מרכז חוסן בהנהלת מעיין פרנקל, שם נחשפו שחקני הקבוצה עם ילדי המרכז הטיפולי לחוסן נפשי בחווייתם והתמודדותם בעת אזעקת צבע אדום, השחקנים שוחחו עם הילדים במפגש מרגש מאוד.

התחנה הבאה? הרגע לו חיכו כולם, חניכת בית הספר לכדורגל שבמהלכו ראש המועצה העניק ליו״ר המועדון אלי אוחנה תעודת הוקרה, נערך משחק ידידותי עם הילדים ושחקני הקבוצה והפרחת בלונים משותפת.

יו"ר המועדון, אלי אוחנה, אמר: "הביקור למעשה תוכנן לשבוע שעבר עוד לפני ההסלמה שהייתה, זה לא יצא לפועל, הביקור הוא לא רק כביקור אלא כשיתוף פעולה ארוך טווח, אנחנו לא באים לפה רק לבקר ולשמח את האנשים שזה דבר יפה בפני עצמו אבל אנחנו מקווים שכל הביקור הזה יהפוך למשהו קבוע, יהיה פה בית ספר לכדורגל או אקדמיה של ילדים תחת המותג של בית"ר ירושלים ומי יודע אולי בתקווה שיצאו שחקנים מפה לבית"ר או בכלל לליגה הישראלית. בכל מקרה היה חשוב לכל השחקנים להגיע הנה, לתמוך ולתת הרגשה טובה לילדים, אם אנחנו מצליחים לגרום לילדים לחייך ולאנשים לשמוח אז אני חושב שעשינו את שלנו ועשינו מצווה גדולה."

תמיר עידן, ראש המועצה: "לפני שבוע היינו בממדים וחווינו אזעקות, לכן נאלצנו לדחות את האירוע, בית"ר ירושלים קבוצה עם לב ונשמה שהגיעו עד לכאן כדי לפתח בית ספר לכדורגל, מקימים עוד 6 מגרשי כדורגל ברחבי המועצה, אני רוצה להגיד תודה לחברים מבית"ר, זה אירוע מרגש שחיכינו לו הרבה שנים, מעולם לא היה בית ספר לכדורגל בשדות נגב, יש לנו הערכה שבחרתם במקום הזה".

ההנהלה, הצוות המקצועי ושחקני הקבוצה מחבקים ומחזקים את ילדי ותושבי עוטף עזה.